Oceny Isuzu D-Max II Double Cab 2.5 D 163KM 120kW 2012-2016

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Isuzu D-Max II Double Cab 2.5 D 163KM 120kW 2012-2016

~Paweł
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Bardzo przyjemny samochód. Super jeździ mi się nim zarówno w mieście jak i w trasie. Kupiłem w wersji w płaską klapą i orurowaniem na bagażnik, ale jak tylko nadarzyła się okazja zmieniłem na pełną budę, jest o wiele praktyczniejsza. Na pakę bez problemu mieści się paleta EURO. Ostatnio przysiadałem się do konkurencyjnego L200 i stwierdziłem, że pod względem przyjazności dla kierowcy w kabinie D-max wygrywa (mam wersję LSX). Autko mechanicznie...
~Patryk
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Samochód przejechał u nas w ciągu 3 lat przeszło 80tyś km, używany głównie do jazdy codziennej bez zbytnich obciążeń, dużą część po mieście. W środku nie brakuje miejsca, za kierownicą siedzi się wygodnie, z tyłu bez problemu zmieszczą się 2/3 dorosłe osoby. Silnik bez problemu radzi sobie z masą samochodu i bez kompleksów rozpędza te 2 tony, skrzynia automatyczna daje radę w mieście oraz w trasie. Widoczność jest ok, przy dużych lusterkach i...
~Tomek
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Trwały lakier 2x grubszy niż w dzisiejszych kompaktach i 3x grubszy od Fiata i niespodzianka - praktycznie brak zarysowań. Szyba przednia też wytrzymała po przyjęciu kilku strzałów z kamienia. Mój pierszy pick-up i niespodzianka - wcale niesłychać zawieszenia ale wiadomo całość jest dość daleko od miejsca kierwcy. Super dźwięk z dolby surround i głośnikami w podsufitce w standardzie. Gwarancja na 5 lat z pełnym assistance na Europę!
~waldemar
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Miałem navarę 3 lata. nic się nie zepsuło. Bardzo wygodna i najbardziej osobowa z pickupów. Mankamenty to gumowy układ kierowniczy . Chciałem kupić nowy model z ciemno ale będzie dopiero na przełomie 2015/16. Wybrałem Isuzu po wielu jazdach testowych innymi pickupami i jest b zadowolony.
~Honda123
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Stylistyka nowego D-Maxa jest imponująca wszystko doprowadzone do perfekcji . Materiały wykończenia wnętrza są wysokiej jakości , miłe w dotyku materiały i wygodne fotele tylko dodają japończykowi . Polecam bo mam takiego w wersji LSX .
~IWEB
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wersja Generation to jest po prostu marzenie. Nie mogę się oderwać od autka. Smutek ogarnia jak się podjeżdża do domu i trzeba wysiąść. Być może jest to spowodowane tym, że auto jest nowe i nigdy nie jeździłem wcześniej pickupem.
Dziennik kosztów dla Isuzu D-Max II Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
8,1
~Alex
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Bardzo dobry pickup. jeżdziłem kilkoma i na prawdę jst doskonały. miał już 3 przeglądy ,ceny niewysokie. Nic się nie zepsuło nawet żarówka.
~sly
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Rewelacja jak na pick-up! Skrzynia automatyczna rewelacja, napęd rewelacja, spalanie mniejsza rewelacja, wyciszenie już bez rewelacji ale ok.
~Mateusz
Double Cab 2.5 D 163KM 120kW
Jak coś jest do wszystkiego to jest do ... Nie jest tak w tym przypadku. jest to wół roboczy ale o dziwo całkiem niezły wóz cywilny. Automat i skóra poprawiają komfort użytkowania.
~Pszemekk
Isuzu D-Max II Double Cab