Isuzu D-Max II 2.5 D 163KM od 2012 - Oceń swoje auto

(brak ocen)

Isuzu D-Max II Single Cab - Oceń swoje auto Single Cab

(brak ocen)

Oceny Isuzu D-Max II 2.5 D 163KM od 2012

13 % lepiej niż w segmencie Pickup ( 4,07 )

Przeniesienie nap?du

dodano 02.12.2016 przez

Samochód przejechał u nas w ciągu 3 lat przeszło 80tyś km, używany głównie do jazdy codziennej bez zbytnich obciążeń, dużą część po mieście. W środku nie brakuje miejsca, za kierownicą siedzi się wygodnie, z tyłu bez problemu zmieszczą się 2/3 dorosłe osoby. Silnik bez problemu radzi sobie z masą samochodu i bez kompleksów rozpędza te 2 tony, skrzynia automatyczna daje radę w mieście oraz w trasie. Widoczność jest ok, przy dużych lusterkach i czujnikach parkowania nie ma żadnego problemu z cofaniem. Spalanie super jak na takie gabaryty. Można się jedynie przyczepić do wyciszenia silnika w kabinie. Na plus zasługuje wskaźnik zapełnienia filtra cząsteczek stałych w komputerze pokładowym, który też informuje o tym kiedy włącza się wypalanie filtra.

dodano 17.02.2016 przez

Trwały lakier 2x grubszy niż w dzisiejszych kompaktach i 3x grubszy od Fiata i niespodzianka - praktycznie brak zarysowań. Szyba przednia też wytrzymała po przyjęciu kilku strzałów z kamienia. Mój pierszy pick-up i niespodzianka - wcale niesłychać zawieszenia ale wiadomo całość jest dość daleko od miejsca kierwcy. Super dźwięk z dolby surround i głośnikami w podsufitce w standardzie. Gwarancja na 5 lat z pełnym assistance na Europę!

dodano 14.02.2015 przez

Miałem navarę 3 lata. nic się nie zepsuło. Bardzo wygodna i najbardziej osobowa z pickupów. Mankamenty to gumowy układ kierowniczy . Chciałem kupić nowy model z ciemno ale będzie dopiero na przełomie 2015/16. Wybrałem Isuzu po wielu jazdach testowych innymi pickupami i jest b zadowolony.

dodano 2 dni temu przez

Sprawdź bezpłatnie swój kosztorys powypadkowy.

dodano 07.06.2013 przez

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wersja Generation to jest po prostu marzenie. Nie mogę się oderwać od autka. Smutek ogarnia jak się podjeżdża do domu i trzeba wysiąść. Być może jest to spowodowane tym, że auto jest nowe i nigdy nie jeździłem wcześniej pickupem.

dodano 24.01.2014 przez

Stylistyka nowego D-Maxa jest imponująca wszystko doprowadzone do perfekcji . Materiały wykończenia wnętrza są wysokiej jakości , miłe w dotyku materiały i wygodne fotele tylko dodają japończykowi . Polecam bo mam takiego w wersji LSX .

dodano 15.01.2017 przez

Jak coś jest do wszystkiego to jest do ... Nie jest tak w tym przypadku. jest to wół roboczy ale o dziwo całkiem niezły wóz cywilny. Automat i skóra poprawiają komfort użytkowania.

dodano 28.01.2017 przez

Rewelacja jak na pick-up! Skrzynia automatyczna rewelacja, napęd rewelacja, spalanie mniejsza rewelacja, wyciszenie już bez rewelacji ale ok.

dodano 19.07.2014 przez

dobra kobyłka