Isuzu D-Max II 2.5 D 163KM od 2012 - Oceń swoje auto

(brak ocen)

Isuzu D-Max II Single Cab - Oceń swoje auto Single Cab

(brak ocen)

Oceny Isuzu D-Max II 2.5 D 163KM od 2012

9% lepiej niż w segmencie Pickup (4,06)

autodna

dodano 14.02.2015 przez

Miałem navarę 3 lata. nic się nie zepsuło. Bardzo wygodna i najbardziej osobowa z pickupów. Mankamenty to gumowy układ kierowniczy . Chciałem kupić nowy model z ciemno ale będzie dopiero na przełomie 2015/16. Wybrałem Isuzu po wielu jazdach testowych innymi pickupami i jest b zadowolony.

dodano 07.06.2013 przez

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wersja Generation to jest po prostu marzenie. Nie mogę się oderwać od autka. Smutek ogarnia jak się podjeżdża do domu i trzeba wysiąść. Być może jest to spowodowane tym, że auto jest nowe i nigdy nie jeździłem wcześniej pickupem.

dodano 24.01.2014 przez

Stylistyka nowego D-Maxa jest imponująca wszystko doprowadzone do perfekcji . Materiały wykończenia wnętrza są wysokiej jakości , miłe w dotyku materiały i wygodne fotele tylko dodają japończykowi . Polecam bo mam takiego w wersji LSX .

dodano 19.07.2014 przez

dobra kobyłka