Isuzu D-Max II 2.5 D 163KM od 2012 - Oceń swoje auto

(brak ocen)

Isuzu D-Max II Single Cab - Oceń swoje auto Single Cab

(brak ocen)

Oceny Isuzu D-Max II 2.5 D 163KM od 2012

13% lepiej niż w segmencie Pickup (4,06)

Przeniesienie nap?du

dodano 02.12.2016 przez

Samochód przejechał u nas w ciągu 3 lat przeszło 80tyś km, używany głównie do jazdy codziennej bez zbytnich obciążeń, dużą część po mieście. W środku nie brakuje miejsca, za kierownicą siedzi się wygodnie, z tyłu bez problemu zmieszczą się 2/3 dorosłe osoby. Silnik bez problemu radzi sobie z masą samochodu i bez kompleksów rozpędza te 2 tony, skrzynia automatyczna daje radę w mieście oraz w trasie. Widoczność jest ok, przy dużych lusterkach i czujnikach parkowania nie ma żadnego problemu z cofaniem. Spalanie super jak na takie gabaryty. Można się jedynie przyczepić do wyciszenia silnika w kabinie. Na plus zasługuje wskaźnik zapełnienia filtra cząsteczek stałych w komputerze pokładowym, który też informuje o tym kiedy włącza się wypalanie filtra.

dodano 17.02.2016 przez

Trwały lakier 2x grubszy niż w dzisiejszych kompaktach i 3x grubszy od Fiata i niespodzianka - praktycznie brak zarysowań. Szyba przednia też wytrzymała po przyjęciu kilku strzałów z kamienia. Mój pierszy pick-up i niespodzianka - wcale niesłychać zawieszenia ale wiadomo całość jest dość daleko od miejsca kierwcy. Super dźwięk z dolby surround i głośnikami w podsufitce w standardzie. Gwarancja na 5 lat z pełnym assistance na Europę!

dodano 14.02.2015 przez

Miałem navarę 3 lata. nic się nie zepsuło. Bardzo wygodna i najbardziej osobowa z pickupów. Mankamenty to gumowy układ kierowniczy . Chciałem kupić nowy model z ciemno ale będzie dopiero na przełomie 2015/16. Wybrałem Isuzu po wielu jazdach testowych innymi pickupami i jest b zadowolony.

dodano 07.06.2013 przez

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wersja Generation to jest po prostu marzenie. Nie mogę się oderwać od autka. Smutek ogarnia jak się podjeżdża do domu i trzeba wysiąść. Być może jest to spowodowane tym, że auto jest nowe i nigdy nie jeździłem wcześniej pickupem.

dodano 24.01.2014 przez

Stylistyka nowego D-Maxa jest imponująca wszystko doprowadzone do perfekcji . Materiały wykończenia wnętrza są wysokiej jakości , miłe w dotyku materiały i wygodne fotele tylko dodają japończykowi . Polecam bo mam takiego w wersji LSX .

dodano 19.07.2014 przez

dobra kobyłka