Oceny Iveco Daily II

Iveco Daily II - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Iveco Daily II

~aldo
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Ogólnie samochód wypada całkiem nieźle. Co prawda nie jest to konstrukcja nowoczesna i ma kilka wad, ale na tle konkurencji wypada całkiem nieźle. Jest znacznie mocniejszy od MB 412d, nie wspomnę o LT46. Zużywa nieco mniej paliwa. Owszem kultura pracy oraz wykonania konkurencji jest wyższa to jednak są to pojazdy znacznie droższe. IVECO natomiast jest znacznie bardziej odporne na korozję. Swoją opinie opieram na dosyć dużym doświadczeniu z...
3,7
~Asterix
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
Moze i troche toporne jest na dzień dzisiejszy Iveco,nie rozpieszcza luksusem nie njest zbyt cicho w kabinie. Ale napewno jest to auto do ciezkiej pracy !!! zadymi zakopci zaklekocze a pojedzie i dojedzie zawsze. Polecam
~Tomasz24Ostrowiec
Furgon 2.8 TD 134KM 99kW
ogolnie jest to dobry samochod i jestem z niego zadowolony do tej porty nie mialem z nim zadnych problemow i zawsze dowiozl mnie na czas, nie mam zadnych problemow z odpalaniem w zime a wiec polecam ja go oceniam na dobra 4
3,7
~sebastian < snickers>
Furgon 2.5 TD 116KM 85kW
to wręcz niewiarygodne ale po 370000km nie została nawet otwarta pokrywa zaworów silnik już słaby do remontu ale na razie jeszcze mnie nie zawiódł i ciągle jeździ beawaryjnie < cięzko odpala na mroźie> dobrze znośi przeładowania
3,6
~Robsik
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Wół roboczy, ale niezawodny i niewiele pali. Mam dwa takie same i nie nażekam.
~Gregor
Furgon 2.5 TD 116KM 85kW
Swietne auto dostawcze stworzone do przeładowań,mój jest na bliźniakach,ma turbo sprężarke z intercolerem 116 km i naprawdę sie dobrze sprawuje
3,5
~as
Furgon 2.4 D 80KM 59kW
Wół roboczy, lać paliwo i pilnować żeby był olej i woda nie do zamęczenia
~Łakomiec TiR Części Budotrans
Furgon 2.5 TD 116KM 85kW
Bardzo duży dostawczak, komfortowy, cicha praca silnika. Polecam
~Dawidowski Cozaczłek
Furgon 2.5 TD 116KM 85kW
odporny na ciężary mechanicznie ok drobiazgi trochę dokuczają prawdziwy wół roboczy ducato by wymięło
~Iveco
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW