Ocena kierowcy - Iveco Daily II

Tomasz24Ostrowiec, 18 lat temu
Silnik 2.8 TD 134KM 99kW
Rok produkcji 1996
Iveco Daily II 2.8 TD 134KM 99kW 1990-2000 - Oceń swoje auto
ogolnie jest to dobry samochod i jestem z niego zadowolony do tej porty nie mialem z nim zadnych problemow i zawsze dowiozl mnie na czas, nie mam zadnych problemow z odpalaniem w zime a wiec polecam ja go oceniam na dobra 4
Hmm mogłby byc troszke bardziej elastyczny i wsumie szybszy dosc niskie osiagi
Ze skrzyni nie jestem zadowolony niby biegi sa dosc krotkie jak lubie ale ruszajac z jedynki wcale nie jest latwo wrzucic 2 tak jak by bylo brak sycnchronizacjii poza tym nie moge na nia nazekac
jak na razie nie moge nazekac niby nie przetestowalem go jeszcze pod maksymalnym obciazeniem ale nie ma provblemow przy ciasnych zakretach czy wartepach, duzy plus za zwrotnosc
widocznosc do przodu bardzo dobra, jesli chodzi o bok dobrze jest zamontowac sobie "martwe punkty"
Tutaj durzyminus nie wiem czy akurat moj egzemplarz ale w cyklu miejskim malo prawdo podobvne by bylo w nim cieplo chyba ze sa to wieksze odleglosci zas w trasie jesli temp nie spadnie ponizej 5-8 stopni na minusie bedzie dobrze przy wiekszym minusie niesty cipla bluzka lub kortka dla zmarzluchow
jesli chodzi o przestrezn dla kierowcy bez zastrzezen dla pasazera siedzacego w srodku malutko miejsca na nogi na dluzsze trasy raczej samochod dla 2 osob
No niestety tutaj minuspamietam jak pierwszy raz nim jechal wydawal mi sie glosny ale jako nowy nabytek nie myslalem o tym ale po przejecheniau 300km niestety praca silnika jest dosc uciazliwa, ale po jakims czasie sie przyzwyczailem i nie zwracam juz na to uwagi
jesli chodzi o zuzycie p[aliwa nie jest to najoszczednieszy samochod chociaz silnik 2,8 TD z tylna osia na blizniaku musi tez skotlowac pare litrow pomimo wszystko minus.Jak na razie nie musialem go naprawiac wiec tak naprawde nie znam kosztu eksploatacjii

On - zużycie paliwa dla silnika 2.8 TD 134KM 99kW [l/100km]

13,0