Iveco Daily IV - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Iveco Daily IV

1% lepiej niż w segmencie Dostawcze (3,83)

dodano 19.10.2012 przez

Iveco Daily to doskonałe auto do przewozu rzeczy które nie wejdą na zwykłego busa, czy to ze względu na tonaż czy na gabaryt, a kupienie auta powyżej 3,5 tony byłoby nie opłacalne. Opisuję auto z pozycji kierowcy - nie "słyszałem od kolegi" czy coś w tym stylu. Sprzedane przez szefostwo przy przebiegu 450000 było z żalem żegnane przeze mnie - nigdy ale to przenigdy nie zawiodło w trasie. Niskie spalanie, ogrom mocy pod pedałem gazu - kompletny brak problemów z wyprzedzaniem nawet 3-4 aut (a przypominam - auto ma ponad 7 metrów). Dopuszczalna ładowność 1T ale nie odczuwało się czy ma się 1T czy 3 :)). Pod maską było wiecznie pełno kurzu bo zaglądało się tam co 40 000 przy wymianach olejowych - a olej sprawdzałem raz - mniej więcej 20 000 od wymiany - brał około 3 setki na 40 000 km do samego końca- kompletnie BEZAWARYJNY SILNIK. Brać i się nie zastanawiać bo lepszego dostawczego nie znajdziecie w tej cenie (a nawet i wyższej) :)

dodano 23.07.2009 przez

Auto z silnikiem 2.3 TD 136 KM przyjemne w uzytkowaniu na dluzszych jak i krotszych trasach. Posiadam wersje z pojedynczymi kolami z tylu i podobno mosty w tych wersjach nie sa trwale, jednak poki co wszystko sprawuje sie bardzo dobrze. Mechnicznie wydaje sie byc dopracowany, na solidnej ramie. Jedyna niespodzianka jaka mi sie przytrafila to wypadl wklad z lusterka bocznego, naprawa trwala 3 min trzeba bylo wcisnac ponownie na zatrzaski.

dodano 11.03.2014 przez

Mocne auto, to już moje 4-te Iveco z silnikiem 2.3 Latamy do Uk raz w tygodniu, przebieg 5tys co tydzień, nigdy auto nie stanęło tak, żeby nie wróciło same na kołach.

dodano 07.03.2009 przez

na tle pozostałych którymi jeździłem iveco wypada doskonale. Do tego ten fotel sprężynujący nasze polskie dziury :))

dodano 05.07.2008 przez

Uważam generalnie, że samochód jest dobry, ale parę rzeczy bym pozmieniał.

dodano 07.11.2010 przez

super auto można ładować duży ciężar i tak zawsze sobie te autko poradzi

dodano 26.12.2009 przez

Silnik ok, przeładować można, wygodnie nawet sie jeżdzi.

dodano 22.09.2009 przez

Solidne ,mocne auto ale za dużo pali. LT-ek palił mniej.

dodano 09.03.2012 przez

za 110 tys zł brutto jest OK