Ocena kierowcy - Jeep Cherokee II

Silnik 2.5 TD 115KM 85kW
Rok produkcji 1998
Jeep Cherokee II 2.5 TD 115KM 85kW 1995-2001 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
zawsze chcialem mieć taki samochód. Kupilem go dwa lata temu i sprzedałem kilka dni temu. Spełnił wszystkie moje oczekiwania. Mam nadzieje, że nowy właściciel będzie równie zadowolony. Wybrałem wersję z silnikiem diesla, dojeżdżalem tym autem do pracy i to zdecydowalo o wyborze silnika. Osobom, które maja wątpliwosci z jakim silnikiem Jeepa kupić polecam odpowiedzieć sobie na pytanie.Jeśli samochód ma być zakupem dla przyjemności, nie ma się nad czym zastanawiać - benzna lub gaz. Jeśli ma być ekonomicznie i bez gazu, to diesel jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli chcecie jeździć głównie po asfalcie to kupcie koniecznie wersję z reduktorem Full time.
Diesel, w serwisie JEEPA, pozdrawiam Pana Darka, za pierwszym razem usłyszałem \"czemu kupił Pan samochód z silnikiem od kutra rybackiego?\". Można mówić o nim wiele złych rzeczy, że głośny, że za mała moc do terenu itd. Ja powiem, że byłem z niego bardzo zadowolony. Przejechałem tym samochodem w dwa lata 40 tys. Kilka rzeczy mi się popsuło, silnik nigdy mnie nie zawiódł. Mój palił około 10 litrów. Dynamika może nie zachwycala ale było zupełnie przyzwoicie.
nie ma w niej niczego zachwycającego, ale też nie odnalazłem istontych wad. Długi drążek zmiany biegów zakończony kulą dodaje całości smaku retro.
najlepszy element tego samochodu, w zakrętach bez szaleństw, ale za to studzienki, krawężniki, nierówności, koleiny itd nie istnieją. warto kupic wersje z Full time.
z każdej strony znakomicie, jedyny mankament to duży martwy punkt.
Jak to w Jeepie. Mój był w wersji Limited więc miał nawet na drzwiach kieszenie. Schowków jak na lekarstwo, ale za to wszystko na swoim miejscu. Zachwyca włącznik świateł. Lata 5o-te
Mój marnie, zimą zimno, latem klima produkowała głównie wodę.
z przodu super. Bardzo wygodne fotele, rewelacja nawet przy długich podróżach. Z tyłu jazda za karę. Masakra. Moi mali synowie w fotelikach spoko, ale dorosłym nie polecam.
To kolejna wada diesla. Do 80 fajnie do 100 znośnie do 120 głośno, 140 - to już jak w fabryce.
trasa 8-9 litrów. Miasto 10 - 11. teren - duzo
dobrze, w moim przypadku maly spadek wartosci pomiedzy zakupem i sprzedaza
auto bardzo niezawodne
brak