Ocena kierowcy - Jeep Cherokee V Terenowy

D. Szymanek, 8 lat temu
Silnik 3.2 V6 272KM 200kW
Rok produkcji 2014
Jeep Cherokee V Terenowy 3.2 V6 272KM 200kW 2014-2018 - Oceń swoje auto
Mały przebieg, ale już mogę powiedzieć, ze jestem dumny z tego auta. Komfortowe, oszczędne pomimo 6V, świetnie wyposażone, z czuciem rasowości Jeepa.
Moc wtedy kiedy trzeba. Tak jakby w zapasie i o to chodzi przy wyprzedzaniu. Tego brakowalo w Hondzie.
Minusem jest, że nie ma wskaźnika biegów. No i w moim aucie wbrew napisom nie ma funkcji Stop / Start.
Swietnie się prowadzi. Taki tygrys czekający na uwolnienie. Czuje się napęd 4 x 4 przy ostrzejszym starcie.
Ogolnie w sam raz. Bardzo przydatna, czytelna kamera cofania. Precyzyjne, uparte przednie, boczne czujki. Blokują auto przy zagrożeniu. Dalej nie pojedziesz.
Duże, przestrzenne auto. Drzwi, jeżeli mogę, są zbyt "luźne", chyba, że mogą być dopracowane. Mały bagażnik w proporcji do wielkości auta. Super elektryczna klapa bagażnika.
Bez zastrzeżeń, szczególnie na NIS przed A/C. Wentylacja zwiększa się przy wyższych obrotach - przydatne. Ogrzewanie jeszcze sprawdzam.
Super. Lubię jak siedzenie podjeżdża i odjeżdża dla wygody kierowcy. Dużo miejsca dla 5 osób. Pasażer po prawej od kierowcy ma całe hektary swobody.
Cichutko, aczkolwiek słychać silnik przy zwiększaniu obrotów. Wyraźniej, gdy pokazuje moc przy wyprzedzaniu. Nie przeszkadza. Cieszy ucho.
Zbyt wcześnie na ocenę. Aczkolwiek koszt ubezpieczenia 3.300 zł za pakiet to relatywnie nie wysoki. Benzyna, więc bez kosztów wymiany, czyszczenia filtrów.
W moim przypadku bardzo zadawalająca. Wysoka ogólnie jakość auta do ceny jaką wynegocjowałem. Jak na legendę marki to super.
Nie mam uwag. Odpowiem za rok, dwa. Jak na pierwsze 4000 km to bez usterek, a jakże inaczej?
No nie. Za wcześnie, proszę, jeżeli kiedykolwiek. Nie oczekuje żadnych usterek, szczególnie poważnych.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.2 V6 272KM 200kW [l/100km]

9,2