Oceny Jeep Commander

Jeep Commander - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jeep Commander

~marek_sygula
Terenowy 5.7 i V8 Hemi 4WD Limited 326KM 240kW
fajne auto ma swój styl i klasę jest wyróżniający się spośród całej gamy nadmuchanych SUV -ach .Decydując się na takie auto z takim motorem [oczywiście nie paprane gazem ]trzeba się zastanowić aby pużniej bzdur nie pisać itd.
~Yahny
Terenowy 3.0 V6 TD 215KM 158kW
Auto przed zakupem trochę mnie odpychało wyglądem, teraz strasznie mi się podoba. Pali swoje, ale tak ma być. Nie jest to terenówka do zmotania, ale daje radę. W piachu ma problem, ale techniczny teren pokonuje spokojnie.
~AndrzejHemi
Terenowy 5.7 i V8 Hemi 4WD Limited 326KM 240kW
Auto nietuzinkowe, po męsku kanciaste. Wyróżniające się w tłumie.
~Stoibek24
Terenowy 3.7 i V6 4WD 213KM 157kW
Samochód bardzo mi się podoba z zewnątrz i dla tego go kupiłem, wyglądał na duży i masywny ale to tylko pozory. Silnik słaby jak trzeba kogoś wyprzedzić to naprawdę trzeba się nasilić.
~Rogalad88
Terenowy 3.0 V6 TD 215KM 158kW
Jak dla mnie 218 koni i moment 600 NM to trochę za mało jak na to auto. Auto zdecydowanie mniej dynamiczne niż HEMI 5,7
~Walo
Terenowy 3.0 V6 TD 215KM 158kW
Wygląd ciągle atrakcyjny, silnik żyleta, napędy wspaniałe, dobra cena zakupu używanego auta, polecam, frajdy z auta dużo a auto jest nietuzinkowe...
~wkpzawada@wp.pl
Terenowy 4.7 i V8 4WD Limited 231KM 170kW
Zapisałem \"4\", bo nie ma możliwości wpisać \"4,5\". Niech tak zostanie.
~Lubowicz
Terenowy 3.7 i V6 4WD 213KM 157kW
Polecam toyote Land Cruiser 100 a nie to no chyba że ktos kupil to po okazyjnej cenie tak jak ja.
~Retlaw
Terenowy 5.7 i V8 Hemi 4WD Limited 326KM 240kW
Kupiłem z wadliwa uszczelka pod głowicą, mimo awarii samochód jeździł dobrze, tylko kontrolka silnika się świeciła, postanowiłem wyremontować porządnie całość przy okazji. Największa zaleta, kosmiczna dynamika, ogromna moc nawet przy tak ciężkiej i kanciastej cegle. Na trasie odłącza polowe cylindrów dzięki czemu spalanie spada do ok 13l, w mieście tragedia, 22-25l w zależności od korków. Dźwięk V8 jak najpiękniejsza melodia, kto jeździł V8... (Silnik)
~Robert
Terenowy 3.0 V6 TD 215KM 158kW
Cieknąca chłodnica oleju i dolot powietrza. Katastrofa (Silnik)