Oceny Jeep Grand Cherokee III 3.0 CRD V6 218KM 160kW 2005-2010

Jeep Grand Cherokee III 3.0 CRD V6 218KM 160kW 2005-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Jeep Grand Cherokee III 3.0 CRD V6 218KM 160kW 2005-2010

~Robert
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Auto jest wybitnie trudne do oceny. Jego walory użytkowe są mniejsze niż się wydaje, mając 190cm wzrostu nad głową mam mniej miejsca niż w Audi A2 czy VW Lupo. Bagażnik 1000L, ale liczony do sufitu - dość wysoko na ładunek ciężkich rzeczy. Przyzwoita moc, do setki w 8,1s (bez modyfikacji). Dość sporo usterek - ale tych dotyczących wszystkich diesli.
~Robert
~Kohena
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Auto niezawodne. Przyjemność z jazdy cudowna. Zabawa na górkach i pagorkach również. Na autostradzie płynie wręcz. Nagłośnienie super, wersja overland. Uważać na cieknaca chłodnice oleju, naprawa około 2500, auto świetne. Brak usterek, sama eksploatacja.
~Eddy
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Samochód ma w sobie coś czego nie da się wyrazić chłodną oceną, to coś sprawia że chcesz do niego wsiadać i jechać. Nieważne czy to po bułki do sklepu czy w daleką trasę. Między kierowcą, a Jeepem jest jakaś więź. choć na pewno nie jest to samochód dla każdego. Ale jeśli już to pokochasz mimo swoich wad, już nigdy nie będziesz chciał innego.
3,8
~Krzystof
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Ogólnie samochód bardzo dobry, ma swoje mankamenty ale też jak dotąd nigdy nie stanąłem nim tak żeby się nie dało jechać, a już ja osobiście zrobiłem nim 100k km. Niestety liczba usterek nawet jak na przebieg tego auta jest za duża.
~MI
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Dobre auto, jeśli chodzi o wyposażenie (wersja Overland), super działąjąca nawigacja, również w Polsce, dobre nagłośnienie, dobrze działający bluetooth, dobre światła, super tempomat, bardzo przydatna kamera cofania, niestety kiepskie zawieszenie tylne, mało ergonomiczne fotele, wykonanie niektórych elementów, np. lusterko wewnętrzne, jego podłączenie jest zaskakujace. Serwis jak to serwis auto u nich nie kupione żle jest traktowane pod każdym...
~jackgalas@op.pl
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Byłem tym autem w Livigno.Na autostradzie i w górach super.Spalanie 10,5 a jechałem 160km/h z boksem.W gorach na zimówkach NOKIAN bez problemu.Polecam gorąco.Auto kupione w Niemczech w 2007r.Mapa Europy bez mapy Polski.Nie można w salonie kupić mapy na całą Europę.Tego nie mogę pojąć.Poza tym OK
~Łukasz
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Bamam na twarzy podczas jazdy, nie chce się znudzić... pozdrawiam 3 cylindrowcow Eco 1.0 pojemności...
2,5
~Ryszard
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
To auto można nazwać koszmarem właściciela, nigdy nie jest w 100% sprawne. Z wielkim trudem udało się mi go w końcu sprzedać za granicę bo bałem się sprzedaży w Polsce.
3,2
~popik
Terenowy 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Wygodne, komfortowe auto, na którym niestety nie można polegać.