Oceny Jeep Grand Cherokee IV Terenowy

Oceny Jeep Grand Cherokee IV Terenowy – wybierz silnik

Najnowsze oceny Jeep Grand Cherokee IV Terenowy

~Marek
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Szukałem samochodu dla żony, ale wiem, że to nie do końca jest auto dla kobiety - może nie każdej, z uwagi na gabaryty pojazdu. Sam pozbyłem się swojego dotychczasowego mniejszego SUVa, bo zakochałem się w tym aucie - nabyłem 9-latka, I rej. w 2011r., więc można powiedzieć, że 8-letni samochód. Auto w wersji Overland - wszystkie możliwe udogodnienia, bez pneumatyki, bez świateł LED, bez aktywnego tempomatu, czyli bez tego, co się psuje w tych...
~SzPo
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Pewnego dnia jadąc sobie ulicą minął nas Jeep Grand Cherokee, od razu zwrócił moją uwagę. Postanowiłem więc się wybrać do salonu Jeep'a i się nim przejechać. Gdy wsiadłem od razu wiedziałem, że to samochód jakiego szukam. Po jeździe testowej podjąłem szybko decyzję o kupnie auta. Wziąłem taki jaki stał w salonie (NOWY nie demonstracyjny). Samochód spisał się na 6 z plusem. Nigdy się nie zepsuł, bezpiecznie i bezproblemowo przejechaliśmy...
3,5
~Ja
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Auto mogłoby być całkiem niezłe gdyby nie kompletny brak dopracowania szczegółów. Niestety, europejski klient oczekuje czegoś więcej niż klimy i skóry. Wszechobecne trzeszczenie, zgrzytanie wnętrza, permanentne pstrykanie, klikanie, pukanie może odebrać całą przyjemność z jazdy, okresowo pojawiający się luz w układzie kierowniczym, który jest szczególnie uciążliwy przy jeździe w korku, i który wg serwisu nie jest usterką również wskazuje na to...
~Dominik
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Świetne auto, super alternatywa dla europejskich SUVów. Silnik 3.6 pięknie mruczy i moim zdaniem jest naprawdę ekonomiczny. Jazda tym samochodem czy to w mieście czy w trasie to czysta przyjemność. Na autostradzie w ogóle nie czuć prędkości, 140-150km/h i płyniemy przy spalaniu 12l. Myślę, że jak będę zmieniał auto to tylko na nowszego grand Cherokee i tylko w benzynie.
~Artur
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Pozytywnie zaskoczony. Szukalem duzego i bezpiecznego SUVa 4x4 i znalazlem. Myslalem rowniez o BMW x5, lecz to juz oklepane auto i wiecej ich na drogach niz fiatow 126p w latach 80-90tych. Poza tym nie chcialem diesla z wiadomych powodow (problemy z turbo, filtrem cz.stalych etc). Kupilem egzemplarz z USA i jestem bardzo zadowolony, a moja zona zachwycona. Jadac GC czuje sie jakby czlowiek jechal luksusowym czolgiem- doslownie.
~JGCH2012
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Duże poczucie bezpieczeństwa bez względu na nawierzchnię. Super auto, zarówno z Ukochaną do opery jak i z kumplami w teren. Ten samochód wszędzie jest sobą, niczego nie udaje, to po prostu JEEP GRAND CHEROKEE.
~Cybalt
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Serdecznie polecam. Wygodny, świetnie wyposażony samochód, który jak na razie spisuje się znakomicie!
~gosiacleaning@live.com
Terenowy 3.6 V6 286KM 210kW
Niesamowite amerykanskie auto z dusza europejska.Polecam kazdemu kto lubi komfortowa jazde nawet w bardzo trudnych warunkach.To auto potrafi chyba wszystko!!!
3,3
~zawiedziona
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
jeepa w fiacie obługuje firma Mondial , ktora nie jest kompletnie przystosowana do obsługi Jeppa - lawety nie sa dostosowane do ciagniecia Jeppów tylko fiatów panda!
~Cień
Terenowy 3.0 V6 CRD 241KM 177kW
Jak na tą chwile doskonale, duże, bezpieczne auto, nieźle wyposażone, świetnie nagłośnienie, z realnym spalaniem
Jeep Grand Cherokee IV Terenowy