Jeep Patriot - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Jeep Patriot

1% gorzej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

dodano 04.08.2009 przez

Bardzo fajne auto chyba już nie wróce do nudnych VW których czaji sie conajmniej 5 za kazdym zakrętem:))) w tym aucie idzie sie zakochać prowadzi sie świetnie silnik cichy jest wystarczający a nawet jeśli komus nie to łatwo z niego zrobić wersje 170KM auto ma swój urok ludzie sie za nim oglądają robi wrażenie (mam wersje srebrna) bardzo ładne felgi 17cali w standardzie i choć standardowy sprzęt audio to bardzo fajnie i badzo czysto sobie cyka:)

dodano 24.08.2008 przez

W srodku auto bardzo dobrze zaprojektowane,popielniczka w zym miejscu jesli ktos pali,wszystko inne super.Widocznosc w lusterku wstecznym niezbyt dobra,ja mam krate zamontowana+ ciemne szyby z tyłu(seria) i to przeszkadza,ale malo tez kiedy korzystam z tego lusterka od lat wiec dla mnie zero problemu. Dobra pozycja za kierownica,fotele bardzo wygodne,wrazenie totalnego bezpieczenstwa ze wzgledu na wielkosc i ksztalt maski,

dodano 05.03.2008 przez

samochód sprawuje sie bardzo dobrze. Rozczarowuje trochę mała ładowność. Przy tych samych gabarytach i silniku Mitsubischi Outlander może pomieścić o 300 kg ładunku więcej. To tyle jak pojeżdżę dłużej powiem coś wiecej.

dodano 19.11.2007 przez

W sumie na naszym rynku nie ma nic lepszego w tej cenie, moze jedynie octavia scout cos zawalczy, ale to jednak mniejsze auto - silnik ten sam

dodano 08.09.2008 przez

I do miasta i do lasu na grzyby i do błota i małego offa. Mi się bardzo podoba. Świetna bryła.

dodano 26.06.2010 przez

przecietne auto z fajnym slinikem

dodano 08.08.2013 przez

męczący poprzez hałas w środku

dodano 22.05.2009 przez

doskonałe jak narazie