Ocena kierowcy - Jeep Patriot SUV

pikaczu, 15 lat temu
Silnik 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Rok produkcji 2008
Jeep Patriot SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
I do miasta i do lasu na grzyby i do błota i małego offa. Mi się bardzo podoba. Świetna bryła.
krótka 1 i 2. Auto dobrze ciągnie od dołu od jakiś 2 tys. do 4 tys. obrotów. Całkiem dobre przyspieszenie jeszcze przy 5 i 6. Na polskie drogi silnik i przyspieszenie bardzo dobre.
Sam drążek ustawiony odrobinę nieergonomicznie. Ale to pierdoła. Trzeba się przyzwyczaić do redukcji z 5 na 4.
Nie mogę się na razie do niczego doczepić. Na trasie prowadzi się bardzo dobrze. Po lesie i dziurach też jest kozacko.
Najgorzej z widocznością do tyłu. Podejrzewam, że to tylko kwestia przyzwyczajenia i będzie dobrze.
jw. lewarek trochę denerwuje. Podłokietnik wykonany z plastiku również trochę za twardy.
Cacy, gra i trąbi zespół KOMBI
Wygoda. Dużo miejsca do siedzenia z przodu. Z tyłu również ok. Mogłobybyć odrobinę więcej miejsca z tyłu ale jest w porządku. Trochę niewygodna tylna kanapa, jakby za krótka i człowiek się ześlizguje.
Słychać, że do diesel. Przy 160-180 trochę go słychać, ale dobry zestaw car-audio i no problem :)
Nie mogę jeszcze tego ocenić. Dopiero 2 tys. przejechane. Auto na dotarciu. W trasie udało mi się zrobić spalanie około 6,7. W cylku mieszanymi mi wychodzi około 7,7 - 8 l.
Cena bardzo dobra tylko nie przez polski salon.
Trudne do oceny ze względu na mały przebieg. Już teraz wiem, że plastiki po jakimś czasie będą trzeszczały. Teraz mi trzeszczy tylko dźwignia od ręcznego.
Jak dotąd nic. Ale to początek.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW [l/100km]

7,2