Oceny Kia Ceed II pro_cee´d

Oceny Kia Ceed II pro_cee´d – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Ceed II pro_cee´d

~maćko
pro_cee´d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Auto komfortowe, posiadam Proceeda w wersji L, wygląda bardzo dobrze na zewnątrz jak i w środku. Jak dotąd mnie nie zawiodło, przegląd i podstawowe wymiany eksploatacyjne tanie. Posiada 6 biegów lecz przy 140km/h niestety jest już trochę głośno w środku ale jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Kia przez ostatnie lata zrobiła bardzo duży krok jakościowy i szczerze polecam.
~Miły
pro_cee´d 1.6 GDI 135KM 99kW
Fajne autko, było dość tanie w zakupie, wiernie służy. Mam go od nowości, mankamentem były lampy, przepalały się diody oraz skrzynia biegów która zaczęła hałasować po 12 000 km, ale została wymieniona na nową w ramach gwarancji (7 lat!).
~Zbyszek
pro_cee´d 1.6 GDI 135KM 99kW
Wspaniała sylwetka, dająca wewnętrzny spokój. Kiedy trzeba auto jest dynamiczne lub bardzo ekonomiczne. Przestronne, wygodne po prostu komfortowe auto. Bardzo dobry, stabilny i bezpieczny układ jezdny (świetne hamulce).
~Geniu
pro_cee´d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Samochód bardzo wygodny, dedykowany dla dwu osób /cztery też się zmieszczą/, piękna karoseria-cudeńko. Wersja M z dodatkim DFA, bagażnik 380l- raczej duży. Bardzo cichy, kolor biały bardzo pasuje.
3,3
~Zwinny1990
pro_cee´d 1.6 GDI 135KM 99kW
Wygląd zewnątrz jak najbardziej, wnętrze już trochę gorzej ale nie ma źle.
Kia Ceed II pro_cee´d