Oceny Kia Joice

Najnowsze oceny Kia Joice

3,7
~Grzegorz F; grzegorzfracek@op.pl
Minivan 2.0 i 16V 137KM 101kW
Jest to bardzo rozsądne autko w klasie Van o zrównoważnonej proporcji jakość / cena. Bardzo wygodne, przestronne dla dużej rodziny (7), bagażnik pojemny nawet po rozłożeniu ostatnich siedzeń 6 i 7. Do życzenia pozostawia trochę przestarzała stylistyka amerykańskich aut ,,z przedmieścia" z lat 70 - 80. Mimo pewnyego restail´ingu modelu wzorcowego (Mitsubishi Space Wagon) widoczny jest mało nowoczesny charakter sylwetki. Dzięki wysokiemu...
~abm@oczta.onet.pl
Minivan 2.0 i 16V 139KM 102kW
Naprawde ladne i bardzo funkcjonalne auto. Jednak za nietuzinkowym pomyslem nie idzie poprawne dzialanie calosci. Od poczatku mam zastrzezenia a serwis wywijal sie skutecznie przez 3 lata ze swoich obowiazkow. Na dodatek konstruktorzy firmy Kia sa niestety glusi. Niestety nie kupie juz nigdy auta tej firmy, serwis i inne dolegliwosci auta skutecznie mnie zniechecily.
4,1
~jola-grzeg@Tlen.pl
Minivan 2.0 i 16V 137KM 101kW
nienajlepiej rozwiązana sprawa siedzeń -oparcia dzielone 50/50 brak możliwości kupienia gotowych pokrowców w dodatku łatwo brudzące się siedzenia problemem są odklejające się gumowe nakładki na progi samochodu oraz notorycznie zachlapana tylnia szyba
~Aikfan
Minivan 2.0 i 16V 139KM 102kW
Pomimo różnych wyczytanych komentarzy na temat marki KIA a Joyce w szczególności jestem z tego autka barrrrdzo zadowolony!!!
~Mariusz
Minivan 2.0 i 16V 137KM 101kW
Auto poza sporym apetytem na paliwo spisuje się bardzo dobrze.
3,2
~saymon
Minivan 2.0 i 16V 139KM 102kW
Duże, wygodne, 7-osobowe kombi niestety nie dla przeciętnej rodziny w utrzymaniu - serwis kosmicznie drogi.
~jziober@interia.eu
Minivan 2.0 i 16V 139KM 102kW
Jest to duże,wygodne auto z świetnym silnikiem.Jestem z niego bardzo zadowolony.
~kwarzechowski@poczta.onet.pl
Minivan 2.0 i 16V 137KM 101kW
Polecam to autko z uwagi na komfort jazdy,przestrzeń w środku a także nietuzinkowy,zwracający uwagę wygląd.
~Paweł
Minivan 2.0 i 16V 120KM 88kW
Tani samochód rodzinny + dobry, niedrogi serwis w Sopocie. Jedyną wadą może być mały promień skrętu.
2,4
~Tatjana Nowak
Minivan 2.0 i 16V 137KM 101kW
odradzam kupna. Jedyna jego zaleta to nienaganny wygląd i nic poza tym.Taki mały przebieg i już takie wielkie usterki. Samochód nadaje się tylko na wystawę ale nie do jazdy.