Konkurs - Poznaj Leona Cuprę

Niecodzienna moc na co dzień

Kia Opirus - Oceń swoje auto

lista silników Kia Opirus

Oceny Kia Opirus

3% lepiej niż w segmencie Wyższa klasa średnia (4,30)

dodano 21.10.2011 10:31:38 przez

Jedno jest pewne że to nie jest ekonomiczne auto do miasta, ale nadrabia komfortem podróżowania, bardzo dużo miejsca, bardzo dobre wykończenie. Jeżeli chce ktoś chce uniknąć wyłaniania się z tłumu właścicieli samochodów na pewno nie jest to samochód do takiej osoby, ten samochód po prostu przyciąga wzrok nie tylko kierowców stojących na światłach ale i przechodniów i robi furrore pod marketem.

dodano 18.05.2005 15:25:10 przez

super geniealnie!!!!!za te pieniądze (kupiłem wersję bez skury i ksenonów za 129tyś!!!!!!!!!!!)nie dostanę nic lepszego!!! kierowcy avensisów które są nieduzo droższe (około 110tyś) patrzą na opirusa z zazdrością i tylko pytają mnie gdzie można kupić takie cacko i ile to kosztuje a ja dumnie odpowiadam to kia opirus...cenę czasami trochę zawyżam hehe

dodano 21.08.2009 12:44:07 przez

Jestem bardzo zadowolony z samochodu. Dla mnie najważniejsz jest niezawodność i (wbrew niektórym opiniom) mam wysokie mniemanie o niezawodności koreańskich produktów, z którymi mam już do czynienia ponad 25 lat.

dodano 24.11.2004 11:37:48 przez

sie postarali samochod jak nie kia za te pieniadze nic tak zrobionego nie kupisz jak ktos nie ma lekow to polecam 5 lat gwarancji bez limitu tez o czyms swiadczy duze spalanie to minus

dodano 11.01.2008 10:39:27 przez

Dobre auto. Kupowałem , aby nie rzucać się w oczy , jak w Mercedesie czy BMW. efekt wręcz odwrotny. Auto wzbudza zainteresowanie.

dodano 03.10.2009 10:44:56 przez

Po zdjęciu wszystkich oznaczeń, auto , wbrew moim intencjom, wzbudza sensację.

dodano 24.04.2007 17:39:48 przez

nie jest źle. czujnik parkowania z przodu i masujące fotele do kompletu.

dodano 26.08.2012 07:24:23 przez

Auto niezawodne i niesamowite pod wieloma względami !!!

dodano 02.08.2014 17:56:27 przez

Bezawaryjny, najwygodniejszy samochód na rynku

dodano 02.12.2006 17:56:57 przez

Warto gwarancja 5 lat to je to