Kia Opirus - Oceń swoje auto

lista silników Kia Opirus
Benzynowe Benzynowe
Ukryj

Oceny Kia Opirus

3% lepiej niż w segmencie Wyższa klasa średnia (4,30)

dodano 21.10.2011 przez

Jedno jest pewne że to nie jest ekonomiczne auto do miasta, ale nadrabia komfortem podróżowania, bardzo dużo miejsca, bardzo dobre wykończenie. Jeżeli chce ktoś chce uniknąć wyłaniania się z tłumu właścicieli samochodów na pewno nie jest to samochód do takiej osoby, ten samochód po prostu przyciąga wzrok nie tylko kierowców stojących na światłach ale i przechodniów i robi furrore pod marketem.

dodano 18.05.2005 przez

super geniealnie!!!!!za te pieniądze (kupiłem wersję bez skury i ksenonów za 129tyś!!!!!!!!!!!)nie dostanę nic lepszego!!! kierowcy avensisów które są nieduzo droższe (około 110tyś) patrzą na opirusa z zazdrością i tylko pytają mnie gdzie można kupić takie cacko i ile to kosztuje a ja dumnie odpowiadam to kia opirus...cenę czasami trochę zawyżam hehe

dodano 21.08.2009 przez

Jestem bardzo zadowolony z samochodu. Dla mnie najważniejsz jest niezawodność i (wbrew niektórym opiniom) mam wysokie mniemanie o niezawodności koreańskich produktów, z którymi mam już do czynienia ponad 25 lat.

dodano 24.11.2004 przez

sie postarali samochod jak nie kia za te pieniadze nic tak zrobionego nie kupisz jak ktos nie ma lekow to polecam 5 lat gwarancji bez limitu tez o czyms swiadczy duze spalanie to minus

dodano 11.01.2008 przez

Dobre auto. Kupowałem , aby nie rzucać się w oczy , jak w Mercedesie czy BMW. efekt wręcz odwrotny. Auto wzbudza zainteresowanie.

dodano 03.10.2009 przez

Po zdjęciu wszystkich oznaczeń, auto , wbrew moim intencjom, wzbudza sensację.

dodano 24.04.2007 przez

nie jest źle. czujnik parkowania z przodu i masujące fotele do kompletu.

dodano 26.08.2012 przez

Auto niezawodne i niesamowite pod wieloma względami !!!

dodano 02.08.2014 przez

Bezawaryjny, najwygodniejszy samochód na rynku

dodano 02.12.2006 przez

Warto gwarancja 5 lat to je to