Ocena kierowcy - Kia Opirus

właściciel, 18 lat temu
Silnik 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Rok produkcji 2004
Kia Opirus 3.5 i V6 24V 203KM 149kW 2003-2011 - Oceń swoje auto
super geniealnie!!!!!za te pieniądze (kupiłem wersję bez skury i ksenonów za 129tyś!!!!!!!!!!!)nie dostanę nic lepszego!!! kierowcy avensisów które są nieduzo droższe (około 110tyś) patrzą na opirusa z zazdrością i tylko pytają mnie gdzie można kupić takie cacko i ile to kosztuje a ja dumnie odpowiadam to kia opirus...cenę czasami trochę zawyżam hehe
idealny cichy przyjemny dźwięk gdzieś w oddali sygnalizujący delikatnie swoja obecnośc.cichszy słyszałem tylko w lexusie ls430. szybki i dynamiczny-lubię patrzeć w lusterko:))) WSZYSTKIM POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dobra choc troszeczkę zbyt wolna.jak na limuzynę doskonale na sportowe osiągi dobrze
mrrr... płynie się....
wg. mnie świetna troszkę za szerokie przednie słupki ale za to jaki daja efekt...poza tym musiały zmieścić się tam airbagi!!.tył..też dobry a poza tym są czujniki.
jak ktoś powie że kiepska to znaczy że nie siedział w opirusie!!!!!
nic dodac nic ująć
maybach..... tylko z nim mi się kojarzy
świetne.silnik słychać przy whręcaniu go na wyższe obroty-ale przecież o to chodzi!!!!a głosy z zewnątrz są niesłyszalne
nom ale w końcu to silnik 3.5 v6.także i tak jest w miarę oszczędny! poza tym autko waży 1.8 tony!!!
tak jak wyżej. szkoda że nie mogę dać 6!!!!!
cud!!!!!!!!!!!!!!!w końcu mam 5 lat gwarancjii na to autko to jak mogłoby być inaczej???
pół roku nawet po ogromnych dziurach i nawet delikatnego puknięcia w zawieszeniu!! reszta... a gdzi

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.5 i V6 24V 203KM 149kW [l/100km]

10,4