Oceny Kia Pregio

Oceny Kia Pregio – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Pregio

~amarantowy
Furgon 2.5 D 94KM 69kW
Mój pierwszy dostawczak. Ja miałem wersję po lifcie, a więc już z ładniejszymi lampami i nowszym silnikiem. Za to mniej popularną, co później miało znaczenie w zakupie niektórych części. Jak go kupiłem wydawał mi się wielki. Teraz, gdy mam Sprintera, to już wydaje mi się małym pudełkiem. Mam do niego niejaki sentyment lecz drugi raz już bym go nie kupił. Fajne autko ale wg mnie im starszy tym gorszy. Niestety to Koreańczyk, a nie Japończyk....
~tomek@fabrykasmaq.pl
Furgon 2.5 D 94KM 69kW
auto jest funkcjonalne, raczej do miasta niż na trasy z powodu małej wygody i głosności. prawie bezawaryjne jak się o niego dba i nie przeładowuje. Mankamentem jest rdza (mimo metalika)i bardzo słabe ASO.
~Piotr
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
duże auto za dobrą cenę , tylko trzeba poprawić fabrykę w sprawie wyciszenia i dodatkowego wyposażenia w to co by się przydało - no ale za tę cenę trudno wymagać cudów. Generalnie tanie w eksploatacji i dość proste w obsłudze -dla chcącego nic trudnego. Ze względu na specyficzną konstrukcję drzwi i brak fabrycznego zabezpieczenia antykorozyjnego podatne niestety na rdzę.
2,2
~Artur G.
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Zawiodłem się. Miałem wcześniej terenowy KIA i był jakby innej jakości. Mam też w firmie podobny samochód do Prego Hyundaia H100. Jest to zupelne przeciwieństwo pod względem jakosci, wogóle się narazie niepsuje. Był tez droższy...
2,9
~krisp
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
do 4 lat użytkowania jeździ się bezawaryjnie. po 4 latach (120tys.) zaczynają się niespodzianki i awarie - trzeba ładować gotówkę w naprawy. idealny samochód w leasing na 3-4 lata, później lepiej się go pozbyć.
3,6
~Michael, Husky
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
W sumie świetne auto, mimo 212 kkm. silnik jest bez zarzutu ! Pali mało (7,6-9 l./100 km. ). Brak ABS-u, przy blokujących hamulcach to kaskaderka. Rada: jeźdźcie powoli tym autem (70-95 km./h) bo może być krucho... Duża buda w porównaniu z innymi japanami
3,7
~Artur
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Samochód w naszych rękach od nowości od połowy 2000 roku, służy we współdzielni mieszkaniowej do dzisiaj, powoli zaczynamy się rozglądać za czymś nowszym i większym.
~jojo
Furgon 2.5 D 94KM 69kW
badzmy szczerzy, za ta cene to jest cud, miód i orzeszki. Wersja poliftingowa wyglada calkiem zgrabnie, jak na tak maly i wszechstronny busik.
3,7
~zespół LIBERTY
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
blacharka wymaga zastanowienia się z strony konstruktorów. reszta jest ok.
1,2
~użytkownik
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
coz rdzewije szybko psuje sie duzo pali kupa złomu odradzam