Oceny Kia Retona

Oceny Kia Retona – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Retona

~Gawrosz
Terenowy 2.0 D 83KM 61kW
Auto odkupilliśmy od starszego pana. Retona byla w wyśmienitej kondycji z przebiegiem 78 tys. km. W oryginale prezentuje sie do dzisiejszego dnia. Jesli samochod kupimy zadbany, odwdzieczy się brakiem problemów w jego dalszej eksploatacji. Dlugo szukaliśmy fajnej terenówki. Nigdy nie bralismy pod uwagę tego samochodu. Namowił nas na jazdę próbną kolega. Od tej pory decyzja mogła byc tylko jedna. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy w tym momencie...
~rybak
Terenowy 2.0 D 83KM 61kW
Świetny samochód terenowy, o oryginalnym wyglądzie. Doskonale daje sobie radę w terenie, bo to prawdziwa terenówka zbudowana na ramie. Środek na pierwszy rzut oka surowy ale po pewnym czasie okazuje się naprawdę ergonomiczny i funkcjonalny. Zawieszenie rewelacyjne, sprawdza się w ciężkim terenie, napęd na cztery koła i reduktor dają duże możliwości - no i są załączane mechanicznie, przez dźwignie a nie jakieś guziczki-cudeńka.
~Adam
Terenowy 2.0 D 87KM 64kW
Brak slow mialem Mercedesa ML bmw x5 porshe i w tym roku kupilem to kia mialo przebieg 170tys zrobilem nim juz od 3stycznia 30tys km i jest git ale oczywiscie mam tez inne autko pajero:) cos bardziej komfortowe
~Eksploatator marki kia
Terenowy 2.0 i 16V 135KM 99kW
Autko moze male ale duzo miejsca reduktor zsynhronizowany trohe buja na zakrentah bop miekkie zawieszenie ale jezeli hodzi o teren to to autko jest w czouwce jezeli ma dobre terenowe opony nie ma praktycznie terenu nie do pokonania (pichy gorki bloto wody bagna)
~Mar_cin
Terenowy 2.0 D 87KM 64kW
Piątka za tych wszystkich ludzi którzy się odwracają na ulicy patrząc się na to cudo :) Niby Kia a przyciąga jak Mercedes .
~Iza
Terenowy 2.0 i 16V 135KM 99kW
Jest autko które jest tak samo dobre Dewoo Korando nie jestem pewna co do nazwy
~Kasia
Terenowy 2.0 i 16V 135KM 99kW
Fajne auto amatorsko używane bo nie jeżdże w terenie
~Marek
Terenowy 2.0 i 16V 135KM 99kW
auto ktore malo sie psuje prawie wcale ostatnio wymienilem lewy przedni amorek i to wszystko
~Użytkownik retony w terenie
Terenowy 2.0 i 16V 135KM 99kW
bardzo ładnie się prezentuje w mieście ludzie nie patrzą na mercedesy tylko na to auto
~Drafc