Ocena kierowcy - Kia Rio I Kombi

jacekkatarzyna@op.pl, 21 lat temu
Silnik 1.5 i 16V 108KM 79kW
Rok produkcji 2001
Kia Rio I Kombi 1.5 i 16V 108KM 79kW 2000-2005 - Oceń swoje auto
Na obecna chwilę mogę polecić. Szybki (wersja 1500), ładny, zwrotny samochód z duzym i łatwym do załadowania bagażnikiem. Zero kombinacji jak coś włączyć, wyłączyć i gdzie co jest. Żona bierze klucze i jedzie - zero kłopotów i święty spokój. 3 lata gwarancji dają jako taki spokój. Niestety Kia Polska nie uznaje posiadania jakichkolwiek magazynów. Wszystkie części które mi wymieniali jechały z Niemiec. Ceny części wysokie, opłaty w serwisie też(na ale z tego żyją). Osobiście mam prównanie z Lanosem, Nubirą, Xsarą, Magan, Peugotem 307 i wolę RIO (1500).
wyżyłowany, ale tę cenę tak dynamicznego chyba nie ma, zbiera sie i mozna toszeczke poszaleć
średnia precyzja, zestopniowana dla silnika 1300 a nie 1500, lekka górka, troszkę wody, koreańskie gumy i życzę szczęścia by ruszyć bez poślizgu kół.
stuka, słychać po czym sie jedzie i jaki jest stan polskich dróg, ponadto jako tako trzyma sie drogi i kierunku
Przód, boki OK, tył - mała tragedia + daleko wysuniety zderzak tylny + zaokrąglona szyba tylna zniekształcająca odległość;
OK wszystko pod ręką, duże czytelne i brak natłoku. Materiały nie są rewalacyjne, ale porawiły się, tapicerka może być. Mam małe dziecko więc koreański
OK - idzie jak burza,
dla ludzi o normalnym wzroście i gabarytach w zupełności wystarczający
jeżeli ktoś złamie prawo o ruchu drogowym w części dotyczącej prędkości, to pomiędzy 140 a 185 usłyszy huk burzy. nie da się z tym nic zrobić, najwieksza wada tego auta.
średnio - 7,7l/100km, badań dokładniejszych nie prowadzę. nie jest źle jak za te osiągi.Auto na 3 letniej gwarancji, ale ceny części z innego świata.orginalna szyba czołowa 1700
Stosunek auto do ceny = bardzo dobrze.
auto roczne, na gwarancji. Wymienione: sondy lambda, rozrusznik, walnięta geometria, akumulator,nie działające dwa paski ogrzewania tylnej szyby, uszkodzenie sterowania wewnetrznego lusterka prawego,
rozrusznik + akumulator
Kia Rio I Kombi