Kia Sportage I - Oceń swoje auto

lista nadwozi Kia Sportage I

lista silników Kia Sportage I

Oceny Kia Sportage I

7% gorzej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

dodano 01.07.2006 14:00:10 przez

SPORTAGE II, to nie I. Auto jeździ jak osobowy.Przyspiesza także. Dynamika OK, i te 13,2 s nie jest miarodajne subiektywnie. W terenie intensywnie użytkowana - 15 km szutru z dziurami do domu. Stabilność przy 120, 130 km/h w tych warunkach bez zarzutu. Nie wiem czy forester byłby lepszy(subaru). Wiekszości osób nie jest potrzebny prawdziwy off -road. A pan suzuki który niby wymiata - możemy się pościgać. Nawet gdybyś miał 6 - cyl. I nie jesteś większy. Jedyne może prawdziwe zastrzeżenie to klocki hamulcowe ostatnio wymienione. Ale po 100 tys. okaże sie czy jest to atrapa terenowa.

dodano 18.04.2003 01:10:57 przez

wizualnie autko może się podobać. jest wygodne, ma spory bagażnik. poza tym wysokie zawieszenie - idealne na polskie drogi. stałej troski i uwagi wymaga przedni napęd. jeżeli się o niego dba wtedy będzie służył dlugo i dobrze. generalnie jest to autko dla majsterkowicza - zawsze znajdzie się w nim coś do naprawy (przeważnie drobiazgi). nie polecam serwisów. reklamują się jako doświadczeni fachowcy, a doświadczeni są chyba przez los. poza tym zdzierają.

dodano 12.04.2014 16:57:09 przez

Używam na co dzień w terenie i na drodze. Jestem zaskoczony, świetnie radzi sobie w każdych warunkach, nie jedno dużo lepsze i dużo, dużo droższe auto z opresji wyciągałem. Silnik 2,5 Mazdy nieprawdopodobnie trwały i niezawodny. Problem to rdza ale wszystko trzyma się na ramie więc nie ma możliwości nagłego opuszczenia pojazdu przez podłogę, jest za co się złapać:-) Bardzo tania blacharka.

dodano 06.01.2007 19:49:40 przez

Ogólnie za niedużą kase można mieć terenowe auto, ma rame, 4x4 i reduktor, duży wykrzyż kół i wystrczającą ilość koników. Jest wymagająca, trzeba dbać o krzyżaki, wielowypusty wałów, pilnować osłon przegubów i jeszcze kilka innych rzeczy. W zamian wyjeżdża naprawdę z duuużych dziur i duuużego błotka bez pomocy kolegów. Lubie ją, ale sprzedam, bo potrzebuje większy sprzęt.

dodano 23.06.2005 16:50:07 przez

kia sportage jest tanim samochodem a może sprawić cuda w terenie, jest na ramie dzięki czemu jest bezpieczny.Ma niezły wypas i wygląd.Zeby nie te problemy z napędami to byłby bardzo dobrze sprzedawany.Ja jeżdze dużo po lesie i terenie i górki 60% to nic wielkiego.Nie miałem poważniejszych awarii.Na gazie chodzi bez zarzutów.Ma mały bagażnik.

dodano 01.05.2006 12:40:37 przez

Na początku drobne problemy, typu skrzypiący fotel, piszczący pasek klinowy, niesprawna poduszka silnika, zacinająca się w zimie linka hamulca ręcznego. Poza tym o-k, silnik trochę ma mało mocy, ze spalaniem tak średnio7-8l/100km, mały bagażnik, wnętrze duże jak na tę klasę, niezłe własności terenowe, jakość niezła, staranność montażu dobra

dodano 05.04.2012 08:53:11 przez

Ogólnie, wygodne auto, potrafi sobie dobrze poradzić w śniegu i błocie. Daje przez swoją masę i wysokośc większe poczucie bezieczeństwa (moze złudne, ale jednak). Ale te ciągłe awarie i koszt części do terenówki... Chętnie zostawiłbym sobie jako autko do weekendowych wypadów nad rzekę, ale do codziennej "tłuczki" nie.

dodano 07.06.2009 19:28:14 przez

Jestem bardzo ale to bardzo mile zaskoczony tym samochodem. Idealny na Polskie dziurawe drogi. Wygodny i jeszcze z klimatyzacją. Silnik nie powala osiągami, ale nie o to chodzi w takim samochodzie choć przyznam, że jest bardzo elastyczny. Ceny części jak do pospolitej astry czy golfa. Dużo zamienników.

dodano 08.09.2006 12:15:20 przez

a wiec auto sprowadzilem z Niemiec wyszlo mnie z gazem ale tym zwyklym za 1400zl. to po wszystkich oplatach z tym gazem i nowymi napedami ciemnymi szybami wyszlo mnie 10ty.zl a wiec za 96 rok terenowki z gazem oryrowana jak na wyglad moze byc a wiec za ta kase polecam to auto !!!!!!

dodano 17.11.2003 19:15:28 przez

samochod eksploatowany na trasach przebiegi roczne ok.45000km.czesto uzywany w terenie /na sucho,nie bardzo lubi bagno,w terenie nieco za miekki,jezdzi na gazie 1km. srednio 17gr.,nie jest to land cruiser ale kosztowal 78000zlk.tani serwis 100000km. gwarancji/3lata.

Demonstracyjny Suzuki Grand Vitara PRM

Demonstracyjny Suzuki Grand Vitara PRM

Rocznik: 2013. Przebieg: 1 300 km. Silnik: 2.4 169KM, benzynowy.

Demonstracyjny Suzuki SX4 S-Cross 4WD 1,6 Premium

Demonstracyjny Suzuki SX4 S-Cross 4WD 1,6 Premium

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 000 km. Silnik: 1.6 120KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Kia Sportage, oglądali także

Dowiedz się więcej o Kia Sportage

Przeczytaj o Kia Sportage

Kia Sportage 2.0 CRDi XL AWD - crossover z czołówki
Kia Sportage 2.0 CRDi XL AWD - crossover z czołówki W Korei mawiają: "aby rano zobaczyć księżyc, nie trzeba nań czekać od wieczora". I tak, aby zawojować rynek nie trzeba wielu dekad udoskonalania modelu. Kia Sportage udowadnia, że wystarczy jeden dobry pomysł poparty skuteczną technologią, by przez kilka lat okupować czołowe miejsca rankingów sprzedaży. Największą zaletą tego samochodu wydaje się cena. Jednak żyjemy w czasach wybrednych klientów i dużej konkurencji, więc jeden atut to zdecydowanie za mało. Dlatego sprawdziłem, co ten zgrabny crossover z Korei ma jeszcze do zaoferowania , bo jestem przekonany, że musi być dobry w wielu innych rzeczach. Na widelec trafiła bogato wyposażona odmiana z silnikiem wysokoprężnym 2.0 CRDi.

Kia Sportage - zobacz filmy

Kia Sportage - nie dociskać! Zrzucać!
Kia Sportage - nie dociskać! Zrzucać! Nie lubię się mylić, ale jeszcze bardziej nie lubię przyznawać się do błędów. Tym razem jednak musiałem...
Kia Sportage 2.0 CRDi 184 KM 2013 - wideotest AutoCentrum.pl
Kia Sportage 2.0 CRDi 184 KM 2013 - wideotest AutoCentrum.pl Model Sportage był kamieniem milowym dla marki Kia w Europie, ale było to w dalekim 2010 roku. Jaki jest ten crossover dziś, na tle bardziej nowoczesnej konkurencji? Szukamy odpowiedzi w naszym wideoteście!

Kia Sportage I 96