Oceny Kia Sportage II 2.0 i 16V 142KM 104kW 2004-2010

Najnowsze oceny Kia Sportage II 2.0 i 16V 142KM 104kW 2004-2010

2,6
~Stan
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Auto jako drugie do domu, do lasu i na zakupy, zimą nie polecam zarzuca tyłem niestabilne prowadzenie, problemy z klimą i ogrzewaniem, słuchać opony, nie polecam na autostradę głośny i męczący powyżej 120 km/h, po 150 km/h wpada w wibracje jakby ciszej, max 170 pociągnie ale nie warto, wszystko huczy, spalanie tragiczne gdyby nie gaz dawno byłbym bankrutem, słabe radio odbiera tylko w mieście, płynnie chodzi skrzynia biegów ale brakuje 6...
~Paweł
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Fantastyczna przestronność. Prawdziwe PIĘCIOOSOBOWE auto. Z bagażnikiem już nie jest tak różowo. Osiągi przeciętne. Kupowane w salonie w czasach, gdy tras szybkiego ruchu było jak na lekarstwo. Obecnie czuje się brak 6-tego biegu i łapanie podmuchów powietrza na autostradach.
4,1
~Maciejos
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Jeśli chodzi o SUVa to niezły samochód w rozsądnej cenie. Używane auta trochę się psują ale koszty naprawy i części nie są za wysokie. Samochód zdecydowanie bardziej w trasę niż do miasta. Raczej dla kierowców spokojnych, którym nie zależy na osiągach i dużym przyspieszeniu. Auta nie kupiłbym ponownie tylko dlatego że jeżdżę po mieście i postawiłbym na coś z automatyczną skrzynią, tak jak wcześniej pisałem na trasę jest ok.
~zenon_fajger
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Nie sądziłem, że to tak fajne auto, póki nie zacząłem szukać następcy. Teraz już takich nie robią - prostych, wygodnych, przestronnych, z doskonałą widocznością. Mam 188 cm wzrostu i po jeździe Kią, trudno mi znaleźć coś równie wygodnego. Dlatego zaznaczam opcję, że kupiłbym ponownie (gdyby nadal podobne produkowano)
~Kuba
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Autko naprawdę fajne, ładne, dobrze się prowadzi, a w droższych wersjach nieźle wyposażone. Bardzo dobre fotele, nawet na długich trasach (kilkaset kilometrów) kierowca nie męczy się w aucie. Nie najgorsze materiały we wnętrzu. Do cherlawego silnika, można się przyzwyczajić. Gdyby nie to fatalne zużycie paliwa byłoby 5.
~Kijamczyk
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Samochód praktycznie bezawaryjny, przyjemna jazda, dobre przyspieszenie biorąc pod uwagę rozmiar i zagazowanie auta. Nie mam się do czego przyczepić
~Adam S.
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Miałem w życiu kilka samochodów, pod względem niezawodności ten jest najlepszy. Może nie jeździ za szybko ale za to dostojnie, to też daje satysfakcję.
~Artur
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Auto niezniszczalne jak dla mnie. Niezły wygląd, dobre osiągi i wygoda podróżowania.
~Maciek
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
To moja pierwsza KIA i wydaje mi się nie ostatnia. Auto naprawdę udane i fajne. Jedyny minus to zużycie paliwa, dlatego mam założony gaz a wówczas na spalanie nie zwracam uwagi:)
~krisk
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Auto ogólnie udane, ładnie się prezentuje, trochę "biedne" w środku, ale taki jego urok.