Oceny Kia Venga Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW 2009-2015

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Kia Venga Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW 2009-2015

~Zadowolony użytkownik.
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Miałem kilka aut, ostatnim była Alfa 159 1.9JTDm i nie spodziewałem się, że Kia będzie mnie rozpieszczać, ale jestem w szoku! Auto jest małe, ale oferuje więcej miejsca, niż Alfa klasy średniej wyższej! Posiada mnóstwo miejsca na szerokość i sporo nad głową, nawet z tyłu przy Solar dachu mogą siedzieć osoby 180+, do tego sporo schowków na butelki, w każdych drzwiach wchodzą butelki 1,5 litra, plus między fotelami wchodzą 3 butelki na napoje, w...
3,7
~bzzz
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Można się o tym aucie sporo rozpisywać o wadach i zaletach. Wady starałem się opisać dość dokładnie, ale zalety też ma. W skrócie: gdybym miał więcej pieniędzy na zakup, kupiłbym jednak inne auto, ale jesli dysponowałbym tą samą gotówką, to jeszcze raz wybrałbym to auto. Mimo swoich wad, w tej cenie po prostu nie ma lepszej opcji, naprawdę! Przelazłem po wszystkich salonach we Wrocławiu i nie było nic równie dobrego. Ale gdybym miał 10tys...
~Venga Boy
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Praktycznie bezawaryjne auto, na liczniku 250 tys i od przebiegu 180 tys nic nie robione, poza olejem i klockami. Polecam wersje z nawigacja i sterowaniem glosem, bo umilają podróż oraz szklany dach, po jego otwarciu mamy niemal mały kabriolet. Nawet pod długiej trasie nie odczuwa się zmęczenia.
~Mr. Peyo
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Za ta cene nie ma lepszej opcji, zwlaszcza jesli ktos szuka fajnego auta do miasta i na trasy. W miare dynamiczny, w miare oszczedny, malutki na zewnatrz - wielkiw srodku. Ja bardzo polecam, ale zwracajcie uwage czy auto wyprodukowane na SLowacji - auta z czeskich fabryk mialy bardzo duzo usterek. Moja SLowaczka sprawuje sie w zasadzie super
~Adam
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
W karty starych historii można włożyć opowieści o zle odlanych plastikowych elementach jak z Daewoo Nexia czy Espero i ich spasowaniu.Nic nie trzeszczy,stuka,trze czy coś podobnego.Mam ochote włożyc łapy pod maske i sprawdzic jak wymienić żarówkę reflektora bo naprawde nieco tam ciasno ale jeszcze co zepsuje bo mam talent.
4,1
~marko1
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Emocje opadły po zakupie nastąpił czas oględzin niestety niestaranie z pasowana tylna klapa bagażnika , źle spasowane przednie reflektory i klapa silnika niestety regulacja nie pomogła – czeska lipa. Żeby nie tu w/w wady to bym ocenił auto na 5 a tak 3
~konrad
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Jeżeli pomyślisz o czymś, co powinno mieć takie auto, to właśnie Venga to ma!
3,7
~DARO770707
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
NIEMA AUT IDEALNYCH PRZEROBIŁEM WSZYSTKIE MARKI EUROPEJSKIE I NA PEWNO WIEM ŻE NIEKTURE Z NICH SĄ PRZEREKLAMOWANE
~jareckizabrze
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Auto ciekawe jak pierwszy raz usiadłem w nim byłem zaskoczony iloscia miejsca, wydaje mi sie ze za te pieniadze chyba warty nich.
~marko2
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
przeciętne autko dla spokojnego kierowcy z rodziną
Kia Venga Mikrovan