Oceny Kia Venga Mikrovan 1.6 CRDi 128KM 94kW 2009-2015

Najnowsze oceny Kia Venga Mikrovan 1.6 CRDi 128KM 94kW 2009-2015

2,9
~Właściciel_Vengi
Mikrovan 1.6 CRDi 128KM 94kW
Ogólnie po samochodzie nie ma się co wiele spodziewać ale dałem za niego 79 tys. zł i to jest dużo jak za tak skrzypiące plastiki i pukające pasy z tylne (jakiś głupi pomysł z wtykaniem pasów w plastik i tłumacz każdemu z tyłu że ma tak zrobić- koszmar), kolejny problem to zamki (wymieniasz prawy to na drugi dzień nie działa lewy, kolejny tylni i tak w kółko padają silniczki w zamkach co nigdzie nie można ich dostać i trzeba kupować cały...
~Mateusz
Mikrovan 1.6 CRDi 128KM 94kW
Fajne autko, choć nie tak tanie jak piszą. Pojemne i dynamiczne. Choć auto mam dopiero miesiąc to wiem, że następne kupie inne, pewnie francuskie, bo komfort i prestiż jest dla mnie ważniejszy niż napis Crdi. Nie zdziwiło mnie jak traktują mnie na drodze, zajeżdżanie drogi, nie pozwalanie na wyprzedzenie się itd. Przeżyje, bo śmiać mi się chce jak lubelska hołota, na gazie próbuje mnie wyprzedzić - jakoś ich 10-15 letnie audi a6, a4 nie daje...
~spinoo
Mikrovan 1.6 CRDi 128KM 94kW
Niewielki samochód z mocnym silnikiem , oferujący naprawdę duzo miejsca , Doskonale wyposażony . Sprawiający przyjemność z jazdy
~drrom
Mikrovan 1.6 CRDi 128KM 94kW
Gdyby nie mizerna moc,słabe wyciszenie oraz roszczenia gwarancyjne napewno kupiłbym to auto jeszcze raz.
~Marek
~marek
Mikrovan 1.6 CRDi 128KM 94kW
Poza awaria pompy paliwa przy stanie licznika 100 km najmniejszych problemów (Silnik)
~Kusybox
Mikrovan 1.6 CRDi 128KM 94kW
No cóż...Kultura pracy całkiem niezła. Kabina nieżle wyciszona. Ale, przez \"grzebanie\" KIA w opogramowaniu tego niezłego i znanego już z Ceed\'a silnika - zbyt mała dynamika. Ponoć padały turbiny i zmieniono charakterystykę jednostki. Gdyby nie to, byłoby \"dobrze\". A tak wyszedł mół. Gdzie te konie nie wiem. (Silnik)
3,7
~alek4@op.pl
Mikrovan 1.6 CRDi 128KM 94kW
elektronika beznadziejna ...3 razy byłem w serwisie na komputerze i dalej się rozregulowuje silnik i ecodynamics!drzwi od kierowcy i klapa ciężko się domykają!brak ergonomicznego uchwytu do zamykania klapy (Bezawaryjność (drobiazgi))
Kia Venga Mikrovan