Najnowsze oceny Łada Samara

3,7
~Lukaski
2109 1.3 64KM 47kW
Mam sentyment do tego auta. Uciążliwe, ale trwałe i sporo się przy nim nauczyłem. Nie jest nowoczesne, ani wypasione, za to wgnieceń się nie boi, nie straszne mu dziury w drodze, wszędzie się wciśnie i przejedzie niemal każdą przeszkodę. Do celu dzielnie przewiozło już wiele tyłków i przedmiotów. Z wyjątkiem jednego razu to przeważnie Samara musiała wyciągać innych z opresji. Najpoważniejszy 'czasowy' mankament to blacha. Niestety bez...
3,6
~8szymon8
2109 1.3 64KM 47kW
Ja to autko oceniam dobrze. Było to pierwsze moje auto i jak na nowicjusza za kółkiem cieszyłem się z Łady Samary. Auto bez elektronicznych wspomagaczy wiec kierowca i auto i nic więcej w ekstremalnych sytuacjach. Pozwala się wiele nauczyć więc polecam jak na pierwszy samochód mimo tego że urodziwy nie jest! ;)
~Akuku
2109 1.3 64KM 47kW
posiadam wersje fińską inaczej ocynkowaną mówie dopiero po 20 latach jazdy pokazały sie pierwsze oznaki rdzy po zimie wyło wszystko progi i przednie błotniki ale dzór nie ma i mam nadzieje że nie bedzie trzeba dobrze woskować tylną kalpę bo lubi rdzewiec ale mój model tego nie ma
~carghool
2109 1.5 75KM 55kW
ze wszystkich aut jakimi jezdzilem (Matiz, Peugeot406, Mondeo, C5, Omega) - SAMARĄ JEŹDZIŁO MI SIĘ NAJLEPIEJ. i nie zmianią tego oczywiste niedogodnosci, takie jak toporne wykonczenie, drobne usterki, archaiczny wyglad itd. jesli by stworzyc kryterium ´wrazenia z jazdy´ samara jest absolutnym numerem jeden - poreczna, wytrzymala, szybka. swietne czucie drogi, swietna widocznosc.
~Piotrek
2109 1.3 64KM 47kW
Ogólnie jestem zadowolony z samochodu. 2 lata temu pojechałem nim do Francji (ponad 5500 km) i żadnych problemów nie miałem. W tym roku (auto ma już prawie 18 lat) byłem nim w Niemczech (2500 km) i Chorwacji (3000 km) i podobnie, jechał jak należy. Zmienię auto, gdy będzie chciał mieć samochód wygodniejszy, bo poza tym to nie mam do tego żadnej motywacji.
~pszemek40@poczta.onet.pl
2109 1.5 75KM 55kW
Świetne auto. Musiałem sprzedać ze względu na przeprowadzkę w okolice gdzie nie można było kupić do niej części, a mechanicy nie bardzo chcieli naprawiać. Zamieniłem na Corse 1.0 i... nie zrobił bym tego gdyby nie te GŁUPIE części.
~j23sklenar@wp.pl
2109 1.3 64KM 47kW
w sumie to bardzo dobre auto,choc juz niemodne.tanie w utrzymaniu i dosc zywotne.polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ja
2109 1.5 75KM 55kW
za taka cene (1000-2500) a nawet i mniej to idealny wybor.polecam dla mlodych kierowcow.wyciszenie w porownaniu np do malucha, czy cieniasa to niebo a ziemia. pzesiadlem sie teraz na alfe 156 jtd 1.9 no i wiadomo ze takiego auta do samary nie ma po co porownywac.
~Bolek
2109 1.5 75KM 55kW
Auto ma 11 lat. Ciągle eksploatowane na polskich drogach.Posiada oryginalne zawieszenie i układ napędowy.Bez jakichkolwiek napraw.Przechodzi przeglądy bez problemu.Czy można chcieć więcej???? Oj, gdyby nie ta korozja:(
~Aniutka
2109 1.3 64KM 47kW
Auto zadbane i dopieszczone nie psuje sie, nie robi przykrych niespodzianek. Bardzo solidne - gdyby miala naped na 4 kola - terenowka.Jedyna wada - gaznik - czasem uniemozliwia odpalenie, ale przy regularnym uzytkowaniu - niezawodny.