Ocena kierowcy - Lancia Dedra Sedan

wgemi@wp.pl GLOVA, 21 lat temu
Silnik 2.0 i 113KM 83kW
Rok produkcji 1993
Lancia Dedra Sedan 2.0 i 113KM 83kW 1989-2000 - Oceń swoje auto
ogólnie auto jest dobre ! jeśli chcesz jeżdzić żadko spotykanym autem to Lancia jest dla ciebie ! całkiem dobre osiągi i napęd na 4 koła sprawia że jazda jest wyśmienita ! niskie zawieszenie auta jednak nie cieszy gdy jeżdzi sie po polsce mnusto zarysowań podwozia na progach zwalniających ! sprowadziłem sobie z niemiec mnutwo zapasowych części więc naprawy nie wychodza mi drogo ale nie polecam odwiedzania warsztatu a już w szczegulności salonu lanci ! 50% ceny za naprawe to znaczek LANCIA !
przejechałem 30tyś km od momentuzakupu i ponownie wypowiadam sie na temat auta ! silnik miał małą awarie ukruszył sie jeden zawór wydechowy naprawa nie była tania ale dosyć prosta więc zrobiłem sam cena cześći 800zł
coś jest ze skrzynią nie tak ! w ziemie blokują sie biegi jak zrobi sie cieplej będzie rozkręcona ! ale ogólnie ok biegi wchodzą dobrze
jedna z poduszek mcpersona jest przeżarta rdzą i dlatego auto zachowuje sie niepewnie podczas gwałtownych zakrętów ale ogólnie ok
widoczność w tym samochodzie jest bdb !
kokpit jak w samolocie ! wszystko w zasięgu reki i widoczne ! różne ciekawe dobre włoskie rozwiązania
brak klimy ale dmuchawa działa ok ! przpaliły sie diody w regulacji nadmuchu
to Lancia więc jest max wygodna
jak dla mnie ok ! silnik chodzi w miare cicho mogło by być ciszej ale mi to nie przeszkadza
od 25tyś km jest LPG dla silników turbo ! tanie nie było ! przy spokojnej jeżdzie pali 10gazu przy bardzo dynamicznej 15 ! średnio bierze 12 wiec dla mnie dokonale !
stosunek ceny do oferowanej wygody i osiągów jak najbardziej doskonały!
z drobiazgów jest kilka elementów do naprawy ale ogólnie ok !
hmm? sporo do wymiany ale na trasie mnie nie zawiodła ! zwiedziłem całe niemcy polske w zdłuż i w szez i nie ma z nią problemu
Lancia Dedra Sedan