Oceny Lancia Lybra Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2006

Lancia Lybra Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Lancia Lybra Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2006

~Bartek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Auto na pewno nietuzinkowe i niebanalne...mające tyle samo zwolenników co przeciwników, raczej ze względu na wygląd, który moim zdaniem jest uroczy i niepowtarzalny...mnie osobiście cieszy fakt, że to auto było tak mało popularne, aczkolwiek ostatnio zanotowało znaczny wzrost popularności...to spowodowane jest na pewno ceną tego auta na rynku samochodów używanych i stosunkiem jakość/cena...pod tym względem nie ma sobie równych...o ile w...
3,6
~zulus
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
no, cóż przebieg na 100% oryginał. . Nie oceniam tego samochodu za dobrze. Jak już napisałem jeżdżę ciągle zepsutym samochodem. A to żarówka, Ato wahacz, tulejka, wycieracki, szyby, silnik, lusterka,łacnik stab.,końc drązka kier, zamek bagażnika itd.... Ale bezsprzecznie samochód jest oryginalny i przyciąga uwagę. Starałem się napisać w miarę obiektywną opinię. Zaznaczyłem kratkę żebym drugi raz nie kupił, ale nie jest to takie oczywiste....
~Zbyszek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Ogólnie bardzo wdzięczne auto. Silnik dynamiczny i oszczędny a przy tym bezawaryjny. Ogólnie do słabych stron pojazdu należy delikatne przednie zawieszenie (łączniki, końcówki drążka) i nieco za słaba jakość materiałów użytych we wnętrzu. Autko bezwypadkowe- nie rdzewieje ani nadwozie ani podwozie.
~zolw-ninja
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Cóż,auto z klasą,którego nie spotyka się na każdym skrzyżowaniu.Wbrew obiegowej opinii auto naprawdę niezawodne i dobrze wykonane.Jezdzi mi się bardzo dobrze i myślę,że jeszcze długo moją lybrą pojeżdżę.
~kik
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Auto dobre, ma swoje wady i zalety, ale to najlepszy samochód jaki miałem (wcześniej VW Golf, Seat Toledo, Renault Laguna, Nissan Primera). Zawieszenie na polskie drogi - słabo, ale koszty napraw nie są przerażające.
3,8
~Marek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
przy pierwszym spojrzeniu brzydki samochód o dziwacznym dresingu po chwili zastanowienia na fotelu kierowcy można zauważyć że to pięknie dopracowane auto z niepowtarzalnym środkiem którego próżno szukać w osławionych Niemcach a w Japończykach w ogóle nie ma
~atom
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Kocham ten samochód.Lybra ma wszystko czego można sobie zażyczyć, niezawodny JTD, bardzo bogate wyposażenie, ewentualny serwis to każdy gdzie naprawiają Fiaty,a dodatkowo dostajemy jeszcze styl i klasę gratis :). Niestety nie jest łatwo kupić Lybrę,często oferowane w komisach są już mocno \"przelatane\"
~Mikke
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Każde niemiecke auto jest przy tym rozklekotaną zabaweczką. Do tej pory byłem miłośnikiem samochodów z Japoni i nadal mam do nich więlki szacunek (miełem już dwie toyoty), ale lancia rządzi. Ma ocynkowaną blachę, rdzy ani śladu, wygląd rewlacyjny, jeździ jak nowa.
~ramzsesssssss
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
auto dla ludzi ceniacych komfort, orginalnosc, styl, wygode, wyroznia sie z tlumu i jest na czym zawiesic oko, sam widze jak jade przez miasto jak ludzie sie ogladaja z moja lyberka :) jednym slowem,samochod z charakerem!
~menes
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
świetne auto o nietuzinkowym wyglądzie w którym można się zakochać
Lancia Lybra Kombi