Ocena kierowcy - Lancia Lybra Sedan

osmend@wp.pl, 20 lat temu
Silnik 1.6 16V 103KM 76kW
Rok produkcji 2001
Lancia Lybra Sedan 1.6 16V 103KM 76kW 1999-2006 - Oceń swoje auto
Jestem bardzo zadowolony, to samochod zwarty, swietnie sie prowadzi, dajacy wiele satysfakcji i ten fantastyczny komfort - malo ktore auto nawet za wieksze pieniadze ma taki luksus. Aczkolwiek zawsze gdzies tkwi w pamieci wloska jakosc ktora pewnie da o sobie znac przy wiekszym przebiegu ale co tam kocham wloskie samochody za ich wysmakowanie za desing i za fantastyczne wnetrza ALF i Lanci . Zimne audi, sztywne bmw sie ma, a ALFY i LANCIE SIE KOCHA.
slaby silnik 1.6 to jedyna wada tego samochodu. Ale to moja wina moglem kupic z wiekszym silnikiem
baz wad
to jest to co lubie idealnie wyciszone wnetrze i czuje na kierownicy droge bajeczny komfort
samochod ktory cieszy w srodku ciezko sie tylko z niego wysiada tak zachwyca swoim wnetrzem i tu mala uwaga polecam dwu kolorowa deske czarno bezowa z bezowymi fotelami ta calkowicie czarna jest bez wyrazu
i to jest problem lybry "zaparowane szyby " podwojna klima nic nie pomaga wiec za 600 zl zamowcie czujnik odraszania polecam
kierowca i pasazer idealnie, ciut mniej miejsca z tylu.
to jest idealne polaczenie ciszy bose systemu i delikatnego syczenia silnika
no niestety z tym ciezarem z tym malutkim silnikiem z dual klima wlaczona non stop i ciezka noga wychodzi tego w miescie 11-12 litrow ale na trasie to jest bomba 8 l. Ten samochod jest idealny na wloskie sloneczne autostrady spalal przy 120-140 8 litrow - jeszcze raz osiem litrow paliwa lecz omijajcie miasta z korkami bo wtedy nalezy wylaczyc komputer ze spalaniem no chyba ze chcecie ogladać 25l na wyswietlaczu.
w moim przypadku to swietny zakup. Kupiony z salonu samochod nowy bez przebiegu za 65.000 zl plus wiele gadzetow i ubezpieczenie plus gwarancja na 2 lata. TO BYLA REWELACYJNA CENA. Polecam wszystkim Lybre wlasnie teraz na poczatku nowego roku sa duze obnizki i zawsze cos mozna znalezc tyle ze teraz z 2003 roku ale mimo wszystko polecam szczegolnie SW z kratka rocznik 2003 ten szczegol jest bardzo istotny dowiecie sie jak kupicie.
jak na wlocha calkiem dobrze mialem alfe 146 bylo gorzej ale alfie wybaczy sie wszystko za jej serce
na razie ok tyle ze nalezy brac poprawke zawsze na wloskie zawieszenie ktore aby bylo ciche musi byc wymieniane sredni co 50.000
Lancia Lybra Sedan