Lancia Thesis - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Lancia Thesis

3% gorzej niż w segmencie Wyższa klasa średnia (4,30)

dodano 25.07.2011 przez

Już bym tego drugi raz nie kupił , sporo elektroniki ale jakości made in china chyba , dosłownie niema miesiąca żeby jakaś kontrolka się nie zaświeciła , kilka razy miałem problem z odpaleniem , materiały w środku troche imitacja luksusu:/// wszystko się odkleja i pruje. Kupić niema problemu ale potem z odsprzedażą jest problem , już swoją sprzedaje pół roku i nic....Auto zbyt awaryjne głównie elektronika i osprzęt silnika , niewiem jak diesle ale przypuszczam że wcale lepiej niejest. Aha i przestrzegam przed ASO Lanci bo tam wszystko kosztuje majątek dosłownie !!! na jednej wizycie można zostawić w serwisie ok 5 tys zł.. a samo auto warte w porywach 30 tys zł , i gdize tu logika ??? Odradzam.

dodano 04.12.2013 przez

Auto za tą cenę godne uwagi. Nowy model kosztował 200 tys. zł a teraz dobry egzemplarz można kupić za 15 % tej kwoty. Jest komfortowe i bezpieczne. Problemem są tylko komunikaty awarii systemów pojawiające się i znikające bez powodu na desce rozdzielczej. Myślę, że warto kupić ten samochód, ale jego przyszły właściciel musi się liczyć z kosztami części zamiennych i serwisu. To chyba auto dla indywidualistów, lubiących wyróżniać się w tłumie, ale świadomych kłopotów z ewentualną odsprzedażą.

dodano 29.03.2011 przez

Awaria to drugie imie tego auta , silnik tragedia , co chwila elektryka wysiada i pali bezpieczniki bez powodu:// pozatym kosztu utrzymania ogromne , a auto nie daje wrażeń czy fajnego prowadzenia , środek to tandeta jak z bazaru , wszystko skrzypi i trzeszczy na wybojach , kierownica już tak złuszczona że niedługo będzie blache widać , skóra w środku wygląda jak szmata z lumpexu:/// Tragiczne auto

dodano 08.07.2008 przez

Nieprawdopodobny sprzęt oprócz mocy w niczym nie ustępuje np. BMW serii7 z 2007 roku a wręcz przewyższa ją. o Mercedesie klasy E z plastikami w komorze bagażnika i schowkiem zamykanym na klucz nie wspominam.przez 183tys. km nawet żarówka się nie przepaliła tylko planowe przeglądy rozrząd filtry,klocki-tarcze oryginalne.

dodano 10.04.2011 przez

Po Lybrze wybór Thesis był w miarę świadomy. Wiedziałem, że jeżeli czasami (naprawdę rzadko)coś się zaświeci, np. po wyjechaniu z myjni, to w 9 przypadkach na 10 zgaśnie przy następnym uruchomieniu silnika.

dodano 26.01.2008 przez

auto nowoczesnej konstrukcji prz niskiej cenie.producent powinien się mimo wszystko zawstydzić brakiem mapy polski do nawigacji oraz polskiego menu komputera

dodano 25.07.2011 przez

Ogólnie niedopracowane auto , wiele nie dociągnięć typu szwy puszczają na skórze , wykładzina na podłodze się pruje itd.

dodano 18.01.2005 przez

mam Lancię Thesis Emblema 2 l turbo od dwóch lat, przejechałem 58000 km i przy tym przebiegu spaliło mi się sprzęgło

dodano 14.04.2006 przez

Poza tymi drobiazgami to samochód jest super,jazda do Włoch bez żadnych obaw praktycznie nie odczówa sie zmęcznia

dodano 24.05.2008 przez

mam też MB klasy E 280 CDi z 2005r i Thesis jest lepsza pod każdym względem poza prowadzeniem po zakretach .