Oceny Land Rover Defender – wybierz generację

Najnowsze oceny Land Rover Defender

3,6
~commar
110 2.5 TD 122KM 90kW
Samochod rewelacyjny, tylko dla maniakow. Nie polecam normalnym uzytkownikom motoryzacji. Jest to ciagnik rolniczy dostosowany do szybszej jazdy, gdy pada deszcz w srodku jest mokro, gdy swieci slonce goraco, a w dluzsza trase sie nie nadaje, bo glosno jak na lotnisku, trzesie i predkosc przelotowa to 80-90 km/h, wiec sie dluzy. Dla ludzi ktorym to nie przeszkadza samochod idelalny, w teren wjedzie wszedzie, ale trzeba miec wyciagarke pod...
~maroco2
Land Rover Defender III
90 Station Wagon 2.4 TD4 122KM 90kW
Auto nie dla każdego. W kabinie jest dość ciasno. Na tylne siedzenia wchodzi się przez bagażnik i jest to dość niewygodne. Twarde zawieszenie. Trzęsie na nierównych nawierzchniach. Można by jeszcze wiele pisać o niedoskonałościach tego auta. Dla tego nie jest dla każdego. W terenie - niezastąpiony ale trzeba mieć dobre opony. Poza drobnymi usterkami w układzie hamulcowym i problemy z zawieszeniem tylnej osi, samochód działa bez zarzutu. Ja...
3,5
~Maciek
110 2.5 TD 122KM 90kW
Defendera trzeba lubić. Ja lubię, mimo, że już nie posiadam. Ale jeszcze sobie kupię. Na pewno. Ma mnóstwo wad, niedoróbek. Jest momentami okropny i nie do zniesienia. Ale jest taki jakiś prawdziwy. I piękny. Moja żona go uwielbiała, mimo że wnętrze przypominało T34. To jest auto z którym nie można się nudzić. Miałem w życiu mnóstwo samochodów, oldtimerów i terenówek. Ale najlepsze wspomnienia zawsze wiążą się z Defenderem. I mimo, że upłynęło...
2,4
~Przemysław
Land Rover Defender IV
110 3.0 R6 300KM 221kW
Fatalna obsługa usterek defendera przez serwis GAZDA GROUP KATOWICE LAND ROVER, importer umywa ręce i w efekcie końcowym jestem 3 miesiące bez swojego samochodu, assistance proponuje auto zastępcze w segmencie premium czyli Velara lub Jaguara
2,8
~Tadeusz64
Land Rover Defender IV
110 3.0 R6 249KM 183kW
Samochód kupiony nowy w salonie i od początku nie działa blokada zamka klapki wlewu paliwa. Serwis nie potrafi tego naprawić a Importer twierdzi że pojazd został zaprojektowany i sprzedany zgodnie z przeznaczeniem i nie brakuje żadnej funkcji. Elektronika działa wolno albo się wiesza. Ogólnie nie polecam, mój ostatni Land Rover.
3,8
~MarioSynKazika
90 2.5 TDi 113KM 83kW
Auto weekendowe Dobrze wyglada w lesie jak i pod Pałacem Kultury Kwintesencja off roadu i podstaw motoryzacji Auto nie dla panienek ale daje frajdę z jazdy i wzbudza pozytywny nastoj Jest wolno głośno czasem duszno twardo i trzęsie - i tak ma być
4,1
~Wacław Skowron - venzel wp.pl
Land Rover Defender III
110 Station Wagon 2.4 TD4 122KM 90kW
Niezawodny samochód w BARDZO ciężki teren - sprawdził się na wyprawach do Burkina faso, Mauretanii, Afganistanu, w Pamir. O jachtach mówi się, że zachowują się bardzo dzielnie. LR jest bardzo dzielny - jego wady, można spokojnie pominąć.
3,2
~LR
110 2.5 TD 122KM 90kW
Samochód tak indywidualny niczym Ferrari 599 GTO. Trzeba go albo potrzebować do pracy, albo kochać. Jeżeli nie spełniasz tych kryteriów kup Mercedesa klasy G. Jeżeli lubisz szpanować po mieście to prędzej ludzie Cię wyśmieją niż podziwią za Defendera. To jest wół roboczy. Ale delikatny.
3,3
~michal
110 2.5 TDi 113KM 83kW
3 lata jeździłem disco, mówią o nim \"do wszystkiego\" dla mnie okazał się do niczego, ani wygodny, ani dobry w terenie, ani pakowny, etc. Def jest konkretny, niwygodny, głośny, leci woda do kabiny w czasie deszczu, ale dobry w terenie, miejsca od cholery, jazda i patrzenie na niego z okna wieczorem daje mi dużo frajdy :)
2,8
~xxXXxx
110 2.5 TD 122KM 90kW
Jedyny mily momeny w zyciu jaki wspominam, to wyjazd nad morze. 4 ludzi zapakowanych, bagaznik zaladowany po sufit, 90 - 110 km/h, auto spalilo 9 litrow. na szczescie mialem dobre naglosnienie to jakos wytrzymalismy podroz, a na miejscu trafilem na maniaka 4x4... i dzieki temu zjechal nam z ceny za pokoj. Tak, to jest moment ktory wspominam bardzo milo:))))) az lezka kreci sie w oku ;-)
Land Rover Defender