Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 1998-2006 - Oceń swoje auto

Oceny Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 1998-2006

7% gorzej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

dodano 03.02.2010 20:23:01 przez

przed kupnem tego auta spędziłem kupe czasu na różnego typu forum między innymi tutaj czytając wiele opini najczęściej złych ale mimo to postanowiłem zaryzykować kupiłem Freelanderka w europejskiej wersji nie po przekładce ściągnąłem go z włoch i jak na razie jestem bardzo mile zaskoczony a zwłaszcza po dzisiejszym dniu gdzie śnieg zasypał droge zero przejazdu (mieszkam na wsi) a tu pasuje mi sie dostać do miasta nic jade zaczynam sie przebijać przez zaspy jedna poszła druga i kolejna tez wkońcu wpadłem przodem w rów myśle no to pojechane a tu troszke do tyłu do przodu do tyłu i uratowany byłem piekielnie zaskoczony walecznością tego sówa:) to zmotywowało mnie do wpisania sie tutaj:)

dodano 02.05.2010 09:36:42 przez

Jest to dardzo ładne, w miarę wygodne autko. Karoseria wykonana wzorcowo. W 10-cio letnim aucie nie znalazłem żadnych śladów korozji. I tu wszystko co dobre w tym autku sie konczy. Jest to auto dla tzw. złotych rączek. Sprzedawcy części zamiennych uważają właścicieli freelanderów za idiotów i za byle co każą płacić jak za złoto.

dodano 25.08.2010 13:37:32 przez

zdaję sobie sprawę że kupiłam stary samochód który generalnie należy do awaryjnych ale cena porównując do innych suvów i terenowych jest znacznie niższa. Samochód dość dobrze radzi sobie w terenie, wielokrotnie testowany :) Ale naprawdę niewdzięczny w naprawach, choć części nie takie drogie, może za wyjątkiem reduktora.

dodano 05.05.2010 10:32:52 przez

Jestem zadowolony z autka , opinie o dużej usterkowości samochodów dotyczą początku produkcji a więc roczniki do 2003 , od 2004 po małych aczkolwiek skutecznych zmianach trwałość znacznie się poprawiła. Słowem jeżeli ktoś kupuje tego typu samochód po 10 czy 12 latach eksploatacji musi się liczyć z naprawami.

dodano 29.08.2009 14:09:58 przez

Niewiem dlaczego ludzie tak narzekają na ten samochód dla mnie sprawuje się świtnie, przejechałem nim całą europę i niemiałem najmniejszej uisterki.Jeśli ktoś żałuje pieniędzy i kupuję egzemplarz po super "okazyjnej" cenie niech sie nie dziwi że sie psuje bo przecież tak jest z każdym samochodem

dodano 13.02.2004 20:56:30 przez

Duża usterkowość dupereli,wymieniona szyba przednia,pękła od naprężen,konstrukcja samonośna nie zawsze się sprawdza nawet w łatwym terenie.Tarcza sprzęgłowa źle dobrana,za delikatna jak na autko terenowe(semi).Właśnie serwis chce na mnie zwalić wine za spalone sprzęgło po 50 tyś km.

dodano 05.12.2006 21:43:28 przez

Powierzchownie samochód OK! W eksploatacji miły i można go polubić. Wada zasadnicza: Bardzo glośny (diesel), nie wyciszony, uciążliwy hałas na długie trasy. Jakość nie najlepsza, Serwis tej marki beznadziejny, a na Wybrzeżu gdańskim od paru lat wogóle nie ma serwisu.

dodano 24.06.2007 09:59:45 przez

AUTO USZYTE NA MOJĄ MIARĘ! NIGDY WIĘCEJ ŻADNEGO KOMPAKTA. AUTO TYLKO DLA LUDZI WIEDZĄCYCH CZEGO CHCA OD SAMOCHODU - JEŚLI KTOŚ KUPUJE TYLKO ZA FAJNY WYGLĄD TO NIECH SIĘ DOBRZE ZASTANOWI.

dodano 09.06.2009 14:54:27 przez

Ładny, ekonomiczny ale bardzo awaryjny.Wiele kosztownych napraw nie wynagradza zakupu tańszego od konkurencji.X-trail może droższy nie rzuca się w oczy ale bije na głowę Freelandera.

dodano 05.10.2007 22:45:47 przez

Auto dla mnie doskonałe. Komfortowe, ekonomiczne i niezawodne! Silnik nie należy do najbardziej żwawych ale w zupełności wystarcza do komfortowej i ekonomicznej jazdy.

Demonstracyjny Suzuki SX4 S-Cross 4WD 1,6 Premium

Demonstracyjny Suzuki SX4 S-Cross 4WD 1,6 Premium

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 000 km. Silnik: 1.6 120KM, benzynowy.

Demonstracyjny Suzuki SX4 1,6 4x4 Premium

Demonstracyjny Suzuki SX4 1,6 4x4 Premium

Rocznik: 2014. Przebieg: 50 km. Silnik: 1.6 120KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Land Rover Freelander, oglądali także

Dowiedz się więcej o Land Rover Freelander

Przeczytaj o Land Rover Freelander

Pionier gatunku - Land Rover Freelander (1997-2006)
Pionier gatunku - Land Rover Freelander (1997-2006) Przez lata Land Rover pracował na wizerunek producenta samochodów terenowych z prawdziwego zdarzenia. Sporym zaskoczeniem dla fanów marki była premiera modelu Freelander. Pierwszy europejski SUV ujrzał światło dzienne w 1997 roku. Samochód wygląda atrakcyjnie, jednak przyjemność posiadania pioniera segmentu jest okupiona również sporymi niedogodnościami, o czym warto pamiętać przy poszukiwaniu używanego egzemplarza.

Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 1998-2006 53