Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 1998-2006 - Oceń swoje auto

2.0 TD 112KM 1998-2006

Zmień markę

Zmień model

Oceny Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 1998-2006

7% gorzej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

autodna

dodano 03.02.2010 przez

przed kupnem tego auta spędziłem kupe czasu na różnego typu forum między innymi tutaj czytając wiele opini najczęściej złych ale mimo to postanowiłem zaryzykować kupiłem Freelanderka w europejskiej wersji nie po przekładce ściągnąłem go z włoch i jak na razie jestem bardzo mile zaskoczony a zwłaszcza po dzisiejszym dniu gdzie śnieg zasypał droge zero przejazdu (mieszkam na wsi) a tu pasuje mi sie dostać do miasta nic jade zaczynam sie przebijać przez zaspy jedna poszła druga i kolejna tez wkońcu wpadłem przodem w rów myśle no to pojechane a tu troszke do tyłu do przodu do tyłu i uratowany byłem piekielnie zaskoczony walecznością tego sówa:) to zmotywowało mnie do wpisania sie tutaj:)

dodano 02.05.2010 przez

Jest to dardzo ładne, w miarę wygodne autko. Karoseria wykonana wzorcowo. W 10-cio letnim aucie nie znalazłem żadnych śladów korozji. I tu wszystko co dobre w tym autku sie konczy. Jest to auto dla tzw. złotych rączek. Sprzedawcy części zamiennych uważają właścicieli freelanderów za idiotów i za byle co każą płacić jak za złoto.

dodano 25.08.2010 przez

zdaję sobie sprawę że kupiłam stary samochód który generalnie należy do awaryjnych ale cena porównując do innych suvów i terenowych jest znacznie niższa. Samochód dość dobrze radzi sobie w terenie, wielokrotnie testowany :) Ale naprawdę niewdzięczny w naprawach, choć części nie takie drogie, może za wyjątkiem reduktora.

dodano 05.05.2010 przez

Jestem zadowolony z autka , opinie o dużej usterkowości samochodów dotyczą początku produkcji a więc roczniki do 2003 , od 2004 po małych aczkolwiek skutecznych zmianach trwałość znacznie się poprawiła. Słowem jeżeli ktoś kupuje tego typu samochód po 10 czy 12 latach eksploatacji musi się liczyć z naprawami.

dodano 29.08.2009 przez

Niewiem dlaczego ludzie tak narzekają na ten samochód dla mnie sprawuje się świtnie, przejechałem nim całą europę i niemiałem najmniejszej uisterki.Jeśli ktoś żałuje pieniędzy i kupuję egzemplarz po super "okazyjnej" cenie niech sie nie dziwi że sie psuje bo przecież tak jest z każdym samochodem

dodano 13.02.2004 przez

Duża usterkowość dupereli,wymieniona szyba przednia,pękła od naprężen,konstrukcja samonośna nie zawsze się sprawdza nawet w łatwym terenie.Tarcza sprzęgłowa źle dobrana,za delikatna jak na autko terenowe(semi).Właśnie serwis chce na mnie zwalić wine za spalone sprzęgło po 50 tyś km.

dodano 05.12.2006 przez

Powierzchownie samochód OK! W eksploatacji miły i można go polubić. Wada zasadnicza: Bardzo glośny (diesel), nie wyciszony, uciążliwy hałas na długie trasy. Jakość nie najlepsza, Serwis tej marki beznadziejny, a na Wybrzeżu gdańskim od paru lat wogóle nie ma serwisu.

dodano 29.05.2015 przez

Piękny samochód, wygodny, dość ekonomiczny silnik nie do zarżnięcia. Niestety bardzo głośny i nie nadaje się do jazdy autostradami no chyba żę komuś odpowiada podróżowanie z prędkością 115 km/h - no ale nie do tego go zbudowano żeby latać 200 ;-)

dodano 24.06.2007 przez

AUTO USZYTE NA MOJĄ MIARĘ! NIGDY WIĘCEJ ŻADNEGO KOMPAKTA. AUTO TYLKO DLA LUDZI WIEDZĄCYCH CZEGO CHCA OD SAMOCHODU - JEŚLI KTOŚ KUPUJE TYLKO ZA FAJNY WYGLĄD TO NIECH SIĘ DOBRZE ZASTANOWI.

dodano 09.06.2009 przez

Ładny, ekonomiczny ale bardzo awaryjny.Wiele kosztownych napraw nie wynagradza zakupu tańszego od konkurencji.X-trail może droższy nie rzuca się w oczy ale bije na głowę Freelandera.