Ocena kierowcy - Land Rover Range Rover II

wojtas, 18 lat temu
Silnik 2.5 D 136KM 100kW
Rok produkcji 1996
Land Rover Range Rover II 2.5 D 136KM 100kW 1994-2001 - Oceń swoje auto
Jak mam pisac zle o aucie ktorym jezdzi w UK rodzina krolewska skoro im odpowiadal no to mi tym bardziej:) a tak powaznie to piekne i nietuzinkowe auto mocne i niezawodne.
nie mialem wczesnieje do czynienia z silnikami BMW wiec nie mam odniesienia, mimo zlych opinii ja nie nazekam. Mocy jest wystarczajaco, jezdzilem juz autami majacymi ponad 200KM i nie ma co marudzic, za to apetyt na ON ma umiarkowany srednio miesci mi sie w 9l dla mnie rewelacja!!
Cale szczescie ze nie wziolem automata, jesli auto ma staly naped na 4 kola to tylko manual, chodzi jak trzeba, docisnac mozna a i ewentualne naprawy beda tansze
no tu jest bardziej niz ideal!!!! ktoz ma w swim aucie mozliwosc zmiany przeswitu w zaktesie 13 sentymwtrow w czasie miejszym niz 5 sek! auto stoi na miehach i kompresor reguluje wysokosc, a jakie jest resorowanie, slyszalem ze jest to usterkowy element, ale jesli ma sie ktoche oleju w glowie i wie jak tym poslugiwac bedzie dzialalo niezawodnie!
szyb jak u dziadka w szklarni:):):) wiec widac wszystko co trzeba i jeszcze z wysokosci bocianiego gniazda!:)
wszystko na miejscu, ja nie widze problemow ale ze nie jezdzilem wszystkimi autami wiec moze jest gdzies jakies w ktorym jest lepiej:)
nagrzewnica dmucha tak ze mi cebulki z wlosami wyrywa! klima troche gorzej ale jest ok
sa auta male o duzej przestrzeni w srodku, sa wielkie a ciasne, Range Rover mial byc duzy i przestronny i taki jest, ja mam prawie 2 metry i nie narzekam wiec 90% spoleczenstwa tez nie bedzie:)
diesel daje o sobie znac szczegolnie jak jest zimny ale nie dokucza, przy predkosci ponad 150 swiszcza lusterka, dla mnie to zaleta, bede wiedzial kiedy sie urwa!:):):)
czesci nie sa drogie, moze troche. gorzej z ich dostepnoscia ale zadko sie cos robi, serwis raczej tylko dla krezusow!!! sami nie wiedza ile maja brac a jak pojedziesz to beda chcieli wymienic polowe auta! znajdz dobrego mechanika i nie eksperymentuj a bedzie ok, mimo pozorow to proste auto i ktos ze zdrowym rozsadkiem bedzie potrafil je naprawic
moze sami ocence..... SALON jesli chodzi o komfort PRAWDZIWY CZOLG jesli chodzi o wlasciwosci jezdne, FANTASTYCZNE, NIEZAWODNE MOZNA POWIEDZIEC ARYSTOKRATYCZNE AUTO za cene kompakta sredniej klasy....... no chyba ocena jest jednoznaczna:):):) kolejny tez bedzie RANGE ROVER o ile uda mi sie tego zajezdzic;)
w sumie czasem cos zaskrzypi ale to znak ze ma dusze:)
nie jest nowy, przebieg tez zbliza sie do 250000 ale z silnikiem sie nic nie dziej, wszystkie mosty dzialaja itd wiec czego wiecej wymagac? czasme cos trzeba podciagnac ale nie ma tragedii. wazne zeby raz na jakis czas podjechac do mechanika niech obejrzy auto iz a wczasu zmieni jakąs uszczelke zanim z powodu wycieku cos zatrzemy a potem rety Landek sie spier..... on bedzie tak dbal o nas jak my o niego

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 D 136KM 100kW [l/100km]

9,8