Lexus CT - Oceń swoje auto

lista silników Lexus CT
Hyb Hybrydowe
Mniej

Oceny Lexus CT

10% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 10.05.2011 przez

1. Auto dla 3 osobowej rodziny ( maly bagaznik) 2.spokojnie po miescie bomba , rozpedzanie i zrywy slabiej i za glosno ( wina silnika 1.8l) 3.wyglad , wnetrze, jakosc wykonczenia ,gadzety, konsola - bajka. ( mam wersje business pro) 4.uklad hybrydowy + przeniesienie napedu - super. Ogolnie powiekszylbym go ciut i dodal silnik o wyzszej kulturze pracy,wiekszy + zawieszenie pneumatycznie regulowane to bylby landrynek.A tak jest to dzielo innowacyjne ,designerskie, nie koniecznie spelniajace moje wszystkie mozliwe potrzeby co do sportowych wlasciwosci i ciszy w kabinie przy ostrzejszej jezdzie. Mimo to naprawde fajnie sie korzysta z "Malaszynskiego":)

dodano 07.07.2011 przez

Do doskonałości trochę brakuje! Po pierwsze przyśpieszenie; za tą cenę mogłoby być o 2 sek na setkę lepsze. Po drugie; za mało miejsca na nogi na tylniej kanapie przy wysokich osobach na przednich fotelach. Po trzecie potrzeba lepszego wyciszenia silnika spalinowego -istniejące wyciszenie powoduje dysonans; między ciszą przy pracy tylko silnika elektrycznego, a wspólną pracą obu - szczególnie w opcji sport. Po czwarte brak składanych lusterek w innych wersjach niż "Prestige". Po piate; brak podłokietnika na tylnej kanapie.

dodano 21.12.2015 przez

Auto posiadamy ok. rok czasu. Po mieście jeździ się bardzo przyjemnie, faktycznie jest oszczędny :). Na trasie jest dobrze, ale przy wyprzedzaniu wycie silnika jest trochę słabe, to sprawka CVT, ale można to wybaczyć bo dzieki tej skrzyni auto jest oszczędne. CT200h jest bardzo ładne, zaskakują niektóre rozwiązania. Polecam wersję Prestige lub Comfort +, świetne wyposarzenie i genialne audio. Do miasta super, ale uwaga na krawężniki bo jest dosyć niski.

dodano 25.01.2016 przez

CT 200h kupiłem nowego w salonie na początku 2013 roku. Od początku zafascynowałem się silnikiem hybrydowym, jego wysoką kulturą pracy, proekologicznoscią oraz technicznym zaawansowaniem. Prócz tego do zakupu skłonił mnie bardzo korzystny stosunek ceny do jakości i wyposażenia - auto ma sporo rzeczy w standardzie i jeszcze więcej w opcjach. Użytkowanie wykazało że do ideału jednak trochę mu brakuje.

dodano 21.12.2015 przez

Niezle wygląda, ma przystępną cene jak popatrzeć na wyposażenie. Długi okres gwarancyjny 3 lata na auto i 5 na napedy z możliwością przedłużenia. Mogłby jednak mniej troche palić. Srednia 6,5-7L

dodano 18.10.2016 przez

Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Jest to samochód z serii tych, w których już od pierwszej jazdy masz wrażenie, że jeździsz nim kilka lat.

dodano 30.01.2016 przez

jestem bardzo zadowolony