Lexus CT - Oceń swoje auto

lista nadwozi Lexus CT

lista silników Lexus CT

Oceny Lexus CT

9% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 10.05.2011 13:04:33 przez

1. Auto dla 3 osobowej rodziny ( maly bagaznik) 2.spokojnie po miescie bomba , rozpedzanie i zrywy slabiej i za glosno ( wina silnika 1.8l) 3.wyglad , wnetrze, jakosc wykonczenia ,gadzety, konsola - bajka. ( mam wersje business pro) 4.uklad hybrydowy + przeniesienie napedu - super. Ogolnie powiekszylbym go ciut i dodal silnik o wyzszej kulturze pracy,wiekszy + zawieszenie pneumatycznie regulowane to bylby landrynek.A tak jest to dzielo innowacyjne ,designerskie, nie koniecznie spelniajace moje wszystkie mozliwe potrzeby co do sportowych wlasciwosci i ciszy w kabinie przy ostrzejszej jezdzie. Mimo to naprawde fajnie sie korzysta z "Malaszynskiego":)

dodano 07.07.2011 17:34:44 przez

Do doskonałości trochę brakuje! Po pierwsze przyśpieszenie; za tą cenę mogłoby być o 2 sek na setkę lepsze. Po drugie; za mało miejsca na nogi na tylniej kanapie przy wysokich osobach na przednich fotelach. Po trzecie potrzeba lepszego wyciszenia silnika spalinowego -istniejące wyciszenie powoduje dysonans; między ciszą przy pracy tylko silnika elektrycznego, a wspólną pracą obu - szczególnie w opcji sport. Po czwarte brak składanych lusterek w innych wersjach niż "Prestige". Po piate; brak podłokietnika na tylnej kanapie.

dodano 26.01.2014 21:26:55 przez

Pewne oferty od dealerów

Infiniti FX S Pre

Infiniti FX S Pre

Rocznik: 2013. Przebieg: 32 200 km. Silnik: 3.0 olej napędowy.

Cena: 280 850 zł  ►  219 000

Zyskujesz 61 850Zobacz szczegóły »

Nissan Pathfinder 2,5D SE

Nissan Pathfinder 2,5D SE

Rocznik: 2013. Silnik: 2.5 olej napędowy.

Cena: 191 300 zł  ►  134 900

Zyskujesz 56 400Zobacz szczegóły »

Nissan Murano PREMIUM

Nissan Murano PREMIUM

Rocznik: 2013. Silnik: 2.4 olej napędowy.

Cena: 224 100 zł  ►  168 000

Zyskujesz 56 100Zobacz szczegóły »

Nissan Navara 2,5D 190[KM] SE I-WAY PLUS cena netto 81 200 zł

Nissan Navara 2,5D 190[KM] SE I-WAY PLUS cena netto 81 200 zł

Rocznik: 2013. Przebieg: 20 km. Silnik: 2.5 olej napędowy.

Cena: 150 400 zł  ►  99 900

Zyskujesz 50 500Zobacz szczegóły »

Dowiedz się więcej o Lexus CT

Przeczytaj o Lexus CT

Lexus CT200h e-CVT F-Sport - sport dla oszczędnych
Lexus CT200h e-CVT F-Sport - sport dla oszczędnych Lexus CT200h jest z nami od 2010 roku, ale w tym roku oferta została odświeżona. Najmniejszy z braci zyskał nową twarz, po raz pierwszy pojawiła się też wersja F-Sport, którą ostatnio przetestowaliśmy.

Lexus CT - zobacz filmy

Lexus CT200h - wizualizacja przepływu energii
Lexus CT200h - wizualizacja przepływu energii Przy okazji testu Lexusa CT200h postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda przepływ energii w systemie hybrydowym. Obrazuje to bardzo ładnie opracowana animacja. Zresztą zobaczcie sami!
Lexus CT200h - system rozpoznawania mowy i bełkotu :)
Lexus CT200h - system rozpoznawania mowy i bełkotu :) Oto kolejne podejście do systemu rozpoznawania mowy w Lexusie CT200h. Tym razem przed znajomą z komputera postanowiliśmy postawić nieco trudniejsze zadanie! :)
Lexus CT200h - system rozpoznawania mowy
Lexus CT200h - system rozpoznawania mowy Już niedługo opublikujemy nasz test modelu Lexus CT200h, ale przy okazji postanowiliśmy sprawdzić jak działa system rozpoznawania mowy. Zapraszamy do oglądania!

Lexus CT 3