Oceny Lexus GS I

Oceny Lexus GS I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Lexus GS I

~morfy86@wp.pl
Sedan 3.0Q 212KM 156kW
Ogolnie w mojej ocenie lexus dostaje najwyzsza ocene- w koncu to lexus jaki by nie byl, czy z 90r czy z 2010r. Nasi mali koledzy z daleka dopracowali kazdy niemal szczegol do perfekcji dla uzytkownika, ktory po dzisiejszy dzien wyglada i dziala super. jesli chodzi o linie nadwozia to jest jakby ponad czasowa. po dzis dzien niektorzy znajomi mnie pytaja o rocznik auta, sugerujac okolice 2000 roku, co tak naprawde wzbudza pozytywny usmiech na...
~jsipa@pro.onet.pl
Sedan 3.0 R6 276KM 203kW
Wcześniej jeździłem Camry V6, ale Lexus mimo, że cięższy jest bardziej dynamiczny zawieszenie jest podobne w zachowaniu na różnej drodze do Mercedesa Po przeróbce na gaz zachowuje się świetnie i ekonomia nie hamuje fantazji . Wnetrze super dopracowane nagłośnienie bomba
~dawid 0070@poczta.onet.pl
Sedan 3.0Q 212KM 156kW
samochód posiada piękne nadwozie może być zarówno samochodem sportowym jak również reprezenyacyjną limuzyną w wewnątrz skury drewno piękno po tylu latach jazdy tym samochodem jak i również mercedesem klasy s z silnikiem 3200 z 1995 roku stwierdzam że leksus jest 3x lepszym samochodem od merca
~Marcin
Sedan 3.0Q 212KM 156kW
naprawde super auto niepowtarzalne i ponad czasowe mimo 3 lat nie znudzilo mi sie i chętnie pojeżdże nim dużo dłużej
~autoris
fajne stare auto"94rok",na paliwo trzeba zarobić ale polecam
~Mark
Sedan 3.0Q 212KM 156kW
auto jest poprostu rewelacyjne , nic dodać nic ująć merc się chowa !!!!
~rafalek5@interia.pl
Sedan 3.0Q 212KM 156kW
Silnik nigdy mnie nie zawiodl, piekna praca i duza moc. (Silnik)
~greg1959
~greg1959