Oceny Mazda 121 – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Mazda 121

~anka32
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
autko świetne szczególnie dla kobiet , bardzo dobrze się parkuje w mieście mimo braku wspomagania kierownicy . Silnik bardzo dynamiczny, cichy i niezawodny, jeżdże tym autkiem już 2 lata nawet za granicę i pokonuję z rodzinką w tym 2 dzieci jednorazowo 1300 km .4 osoby mieszczą się swobodnie a bagażnik pomieści wielką torbę podróżną jedyne co męczy to hałas przez dach, na autostradach, jest naprawdę głośno polecam to autko jest naprawdę...
~Dża
Mazda 121 I
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Idealne wręcz auto miejskie i na nostalgiczne wypady za miasto. Zrywne, bardzo zwrotne, małe ale pakowane. Jak na 1989 rok i auto z segmentu ekonomicznego, wręcz rewelacyjnie wyposażone. 4 zagłówki (w Polsce standard dopiero od 1997r!), 4 głośniki, el. dach, obrotomierz, lusterka regulowane od wewnątrz, półautomatyczne ssanie. Co więcej wymagać od auta z 1989 roku? Jeździ ze mną wszędzie. Po mieście jak i w teren. Nie do zajechania, jak...
~Patryk
Hatchback 1.3 50KM 37kW
Samochodzik godny polecenia tanie części łatwość dostępu. Wygodny do miasta jak i na trasy. Bagażnik jak na tą klasę samochodu spory 250L Jednostka po 1999r ma łańcuch rozrządu co też jest atutem. Oczywiście polecam samochodzik.
~mrt
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
Poczciwy samochód ze świetnym silnikiem. Pójdzie już na emeryturę, ale zawszę będę z sentymentem wspominała moją pierwszą mazdkę. Nigdy mnie nie zawiodła a robiłyśmy razem cuda. Auto terenowe :) jak trzeba.
~HATER
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Brak korozji, niezwodny gdy się wymienia wszystko na czas. Autko ładne 4drzwiowe, bardzo praktyczne, bardzo kobiece(chociaż nią nie jestem ;)). Bagażnik niewielki, ale wystarczy na wypad z przyjaciółmi. Samemu jadąc też da się przycisnąć. Z chęcią wchodzi na obroty. Odcina przy ok. 8000RPM!! Silnik lubi obroty, stojąc ma 2000RPM. Zmieniam bieg przy 3000,3500 i jazda daje radochę ;).
~AskaG
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Uwielbiam moje śiubaru..pewnie dlatego ,że jest to moje pierwsze auto i jest dla mnie absolutnie doskonałe;)jako początkujący kierowca nie przeszkadza mi nawet brak wspomagania ..Podobno jest twarda..ale tylko podobno;)
~Adam
Hatchback 1.3 50KM 37kW
Auto dobrze się prowadzi, skrzynia biegów jest wygodna, może ma trochę zbyt małe przyspieszenie w trasie więc z wyprzedzaniem są problemy. Wnętrze jest ładnie zagospodarowane, duży schowek pozwala na wożenie mnóstwa rzeczy które mogą się kiedyś przydać.
~amadoo
Hatchback 1.3 50KM 37kW
Jeżeli ktos poszukuje trwałego, ekonomicznego małego autka do jazdy po mieście to jest to oferta godna polecenia, samochód zwrotny, zwinny i wygodny pod warunkiem, że jedziemy w 2 osoby, w trasie lepiej nie przekraczać 120 km/h. Raz do roku wystarczy zrobic przegląd i powymieniać parę części. Amortyzatory zmieniłem dopiero po 160000 km, stabilizatory po 145000 km. Auto niezawodne
3,5
~N.
Hatchback 1.3 16V 60KM 44kW
Samochód byłby całkiem spoko gdyby nie te usterki części i tyle ile pali. Najbardziej podobał mi się otwierany dach, i to że samochód wjedzie wszędzie, leciutki rozpędza się szybko, dobry start, a później już do wyścigówek nie należy.
~bartkow7@interia.pl
Hatchback 1.3 16V 60KM 44kW
samochod wart swojej ceny, daje niesamowita frajde z jazdy, w upalne dni z otwarty dachem chce sie jezdzic na wycieczki za miasto :) Kazdy poradzi sobie na ciasnym parkingu. Bagaznik jest naprawde spory jak na ta klase pojazdu.
Mazda 121