Ocena kierowcy - Mazda 3 I Hatchback

a_J, 17 lat temu
Silnik 1.6 MZR 105KM 77kW
Rok produkcji 2004
Mazda 3 I Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
kolorystyke mazda ma swietna. nawet na stalowych felgach jak umyje samochod teraz w zimie odprowadzaja wzrokiem. Ino tylko przód. tyl (o zgrozo) podobny do seata... jezdzi swietnie, troche pije, nie psuje sie, nie narzeka. ja tez nie. oby tak dalej. zdecydowanie polecam. i jaki orginalny samochod... niby samochod klasy b a spotkanie dwoch mazd 3 na drodze rzadkie wyjatkowo..
czysta przyjemnosc z jazdy. swietna skrzynia, krotki skok wchodzi bez zarzutu.
do przodu tak sobie. szerokie słupki ograniczają widocznosc na boki. trzeba czasem zerkac przez boczne i znow przez przednia zeby sie upewnic czy np nikt nie lizie. ale kwestia przyzwyczajenia.
bardzo wygodne auto. dziwi brak mozliwosci czystego zamkniecia pokrywy bagaznika - sedan. ani uchwytu w srodku ani na zewnatrz.. skoro nie ma na zewnatrz, trzeba bylo zrobic silowniki. moze po faceliftingu sie to zmienilo, nie wiem.
klimatyzacja automatyczna - szzybko nagrzewa, szybko chlodzi. chyba mi sie nie zdarzylo zeby mi szyba zaparowala.
z tylu nie jezdzilem. ale inni nie narzekali.
1,6 ciagnie czasem w miescie 9/10 litrow. przy wlaczonej klimie i notorycznym staniu w korkach. do przezycia, ale mogloby byc mniej.. nie depcze pedalu do oporu, zeby mnie nikt nie posadzal...
biorac pod uwage ze nie wydalem na nia tych siedemdziesieciu paru tysiecy tylko mniej, bo jestem drugim wlascicielem - jest swietnie.
odpukac, nie ma.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 MZR 105KM 77kW [l/100km]