Konkurs gokartowy - tydzień 3

Mazda 3 I Hatchback 1.6 MZ-CD 110KM 2004-2009 - Oceń swoje auto

Oceny Mazda 3 I Hatchback 1.6 MZ-CD 110KM 2004-2009

5% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 01.05.2013 10:00:53 przez

Było by zdecydowanie lepiej, jeśli nie francuski silnik. 3 poważne awarie, w tym 2 takie same, które spowodowały utratę całych zaoszczędzonych pieniędzy na paliwie w odniesieniu do silnika 1.6 benzynowego o tej samej mocy. Na plus zasługuje zawieszenie, układ kierowniczy, hamulce i zgrabna sylwetka. Zawiodłem się na marce Mazda i nigdy więcej jej już nie kupię. Za dużo mniej mogłem kupić Forda Focusa II i miałbym co najmniej to samo. Może trafił mi się taki pechowy egzemplarz, ale całe szczęście, że udało mi się ją sprzedać, bo sądzę, że i żywotność turbo oraz koła dwumasowego są już policzone (z resztą, jak w większości nowoczesnych diesli)...

dodano 22.08.2012 13:29:04 przez

Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Rewelacyjny wygląd, mało jest takich modeli na naszych drogach. Jak napisałem wyżej, miałem dylemat czy kupić BMW 1 czy Mazdę 3. BMW podobało mi się trochę bardziej i szczerze napaliłem się na tamto auto, ale zwyciężył rozsądek. Moja Mazda pali o litr mniej niż obserwowany przeze mnie model BMW 1 . jak dla studenta, jest to dla mnie ważna rzecz.

dodano 06.08.2007 21:57:53 przez

samochod rodzinny ale z dusza sportowa, o atrakcyjnym wygladze, wewnatrz super wykonczony bez tandetnych pastikow ala opel astra, wygodny komfortowy polecam go wszystkim i sie nie zawioda, auto jeszcze chyba nie za bardzo popularne w Polsce, przejezdzajac trase ze Szczecina do Zakopanego i z powrotem widzialem tylko jedna na polskich numerach

dodano 19.09.2012 10:54:46 przez

Samochód pozornie nieduży, ale po wejściu do środka auta, jest całkiem przestronny, taki rozmiar średni bym powiedział, na pewno nie jest to jakiś pikacz typu seicento czy clio, w maździe 3 jest więcej miejsca. A silnik się zbiera bardzo fajnie, i malutko spala, rewelacja.

dodano 15.03.2011 12:55:54 przez

Nie wystąpiła żadna usterka jak do tej pory. Silnik i zawieszenie zaskakują pozytywnie. Na minus trzeszczenie tylnej półki, ale to tylko na dziurach. A dziury jakie są to każdy wie, więc to wybaczam, bo osobowy samochód ma prawo na takich wyrwach trzeszczeć nawet bardziej.

dodano 20.08.2008 22:35:51 przez

Autko, mimo że moje miało przygody, budzi sympatię. Jest bardzo wygodne, sprawdza się doskonale w trasie. Bardzo wygodne fotele nie dają odczuć zmęczenia. Bardzo fajna kierownica, dobrze leży w dłoniach. Wrażenie auta o klasę wyższego. Polecam, ale nie "tłuczone"

dodano 21.07.2014 19:05:06 przez

Bardzo fajny samochód, jedno z najładniejszych aut z tego rocznika. Dobrze wykończona i wyposażona, mało pali, stosunkowo dynamiczna. Jedyny minus to niestety większa niż w poprzednich latach (323) awaryjność (choć ja na nowoczesne auta i tak mała)

dodano 23.02.2006 13:26:02 przez

To moj pierwszy samochod i juz wiem ze nastepnym tez bedzie MAZDA! Mieszkam w NL , czesto jezdze do polski - na autobahn REWELACJA!!! ostatnie spalanie - przy jezdzie czesto powyzej 160 km/h to 5,26 l!!! generalnie - MAM SUPER BRYKE

dodano 07.04.2014 20:47:10 przez

Jak dla mnie świetne auto. Podczas przesiadki z Forda Fiesty myślałem, że będzie za długie, ale szybko się zaaklimatyzowałem i jest super. :) Parkowanie równoległe i parkowanie tyłem nie sprawia mi żadnych problemów.

dodano 22.04.2010 08:20:14 przez

Auto daje dużo satysfakcji z prowadzenia. Drobne mankamenty z pewnością rekompensuje niskie spalanie. Przestrzeń bagażowa i brak możliwości wyłączenia poduszki pasażera decyduje, że auto to nie należy do rodzinnych.

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 651 km. Silnik: 1.4 140KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS "BRAZIL"

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS "BRAZIL"

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 000 km. Silnik: 0.1 100KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Mazda 3, oglądali także

Dowiedz się więcej o Mazda 3

Przeczytaj o Mazda 3

Mazda 3 2.0 Skyactiv-G - egzotyczna alternatywa
Mazda 3 2.0 Skyactiv-G - egzotyczna alternatywa Nowy kompakt z Kraju Kwitnącej Wiśni wyróżnia się nie tylko efektowną linią nadwozia, dobrze zestrojonym zawieszeniem i rozsądnie skalkulowaną ceną. Fani motoryzacji na całym świecie od dłuższego czasu dyskutują na temat silnika Skyactiv-G. Czy 120 KM z... dwóch litrów pojemności znajduje uzasadnienie w erze downsizingu?

Mazda 3 - zobacz filmy

Mazda 3 2.0 122 KM, 5d, 2013 - wideotest AutoCentrum.pl
Mazda 3 2.0 122 KM, 5d, 2013 - wideotest AutoCentrum.pl Nauczka dla mnie - nigdy nie napalać się na żadne auto. Zbyt wysokie oczekiwania to prosta droga do... rozczarowania. A może niezasłużonego? Zobaczcie sami, czy nie byłem zbyt surowy...
Mazda 3 2.0 120 PS AT - acceleration 0-100 km/h
Mazda 3 2.0 120 PS AT - acceleration 0-100 km/h Mazda 3 2.0 120 PS - accurate acceleration measurement with Driftbox. Enjoy :-)

Mazda 3 I Hatchback 1.6 MZ-CD 110KM 2004-2009 53