Oceny Mazda 3 I Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW 2004-2009

Mazda 3 I Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW 2004-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda 3 I Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW 2004-2009

~BrutusFCB
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Zdecydowanie polecam wszystkim fanom klasycznych diesli, fajnie "klekocze", dobrze się zbiera, sama przyjemność z jazdy. No i do tego spalanie, rewelacja, bo można spokojnie na jednym baku zrobić ok. 830km. Wnętrze ładnie się prezentuje, minimalistyczne podejście czyni je eleganckim. Nie ma nadmiaru przycisków, wszystko na swoim miejscu. Awaryjność? Oprócz drążków stabilizatorów, które lubią się poluzować (na szczęście nie jest to duży...
4,1
~Rafał
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
8 letnią Mazdę 3 kupiłem po kilkuletnim użytkowaniu Focusa MK1 1.8 TDCi. Potrzebowałem czegoś niedrogiego, głównie do miasta. Po wielu usterkach silnikowych w Focusie poszukiwałem bezawaryjnej benzyny, taniej w utrzymaniu. Niestety rozpieszczony prowadzeniem Foki nie miałem zbyt dużego wyboru szukając w założonej cenie auta, które będzie prowadziło się równie dobrze. Padło więc na japońskiego Focusa - Mazdę 3, czyli auto dzielą płytę...
3,6
~Kierowca Furmanki
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Było by zdecydowanie lepiej, jeśli nie francuski silnik. 3 poważne awarie, w tym 2 takie same, które spowodowały utratę całych zaoszczędzonych pieniędzy na paliwie w odniesieniu do silnika 1.6 benzynowego o tej samej mocy. Na plus zasługuje zawieszenie, układ kierowniczy, hamulce i zgrabna sylwetka. Zawiodłem się na marce Mazda i nigdy więcej jej już nie kupię. Za dużo mniej mogłem kupić Forda Focusa II i miałbym co najmniej to samo. Może...
~Zbigniew
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Jestem zadowolony a nawet szczęśliwy, że wybrałem Mazde3. Zalety to ekonomia, wygoda, niezawodność a minusy drobne usterki czyli wymiana wentylatora chłodnicy oraz kontrolka od trakcji. Jak na auto do pracy i sporadyczne wyjazdy to spisuje się świetnie :)
~Thomsonicus
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Auto warte swojej ceny. Trzeba tylko być cierpliwym i znaleźć odpowiedni egzemplarz. Generalnie szukać należy doinwestowanego egzemplarza, ze świeżym zabezpieczenim antykorozyjnym. Resztę idzie ogarnąć po taniości.
~xbiegacz
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Bardzo fajny samochód, jedno z najładniejszych aut z tego rocznika. Dobrze wykończona i wyposażona, mało pali, stosunkowo dynamiczna. Jedyny minus to niestety większa niż w poprzednich latach (323) awaryjność (choć ja na nowoczesne auta i tak mała)
Dziennik kosztów dla Mazda 3 I Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
5,8
~Michał, Poznań.
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Samochód pozornie nieduży, ale po wejściu do środka auta, jest całkiem przestronny, taki rozmiar średni bym powiedział, na pewno nie jest to jakiś pikacz typu seicento czy clio, w maździe 3 jest więcej miejsca. A silnik się zbiera bardzo fajnie, i malutko spala, rewelacja.
~johny doe
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Rewelacyjny wygląd, mało jest takich modeli na naszych drogach. Jak napisałem wyżej, miałem dylemat czy kupić BMW 1 czy Mazdę 3. BMW podobało mi się trochę bardziej i szczerze napaliłem się na tamto auto, ale zwyciężył rozsądek. Moja Mazda pali o litr mniej niż obserwowany przeze mnie model BMW 1 . jak dla studenta, jest to dla mnie ważna rzecz.
~Grzegorz
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Nie wystąpiła żadna usterka jak do tej pory. Silnik i zawieszenie zaskakują pozytywnie. Na minus trzeszczenie tylnej półki, ale to tylko na dziurach. A dziury jakie są to każdy wie, więc to wybaczam, bo osobowy samochód ma prawo na takich wyrwach trzeszczeć nawet bardziej.
~Maro
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Auto daje dużo satysfakcji z prowadzenia. Drobne mankamenty z pewnością rekompensuje niskie spalanie. Przestrzeń bagażowa i brak możliwości wyłączenia poduszki pasażera decyduje, że auto to nie należy do rodzinnych.
Mazda 3 I Hatchback