Ocena kierowcy - Mazda 3 III Sedan

rozczarowany, 9 lat temu
Silnik 1.5 SKYACTIV-G 100KM 74kW
Rok produkcji 2014
Mazda 3 III Sedan 1.5 SKYACTIV-G 100KM 74kW 2013-2016 - Oceń swoje auto
Inne : w opcji czy kupiłbyś... zaznaczyłem NIE bo obecnie "nie", ale gdybym nie miał rodziny, był singlem, to jak najbardziej TAK, przebolałbym brak schowków w drzwiach i to że praktycznie jest to samochód 2 + 2 a nie 5 osobowy :))
Naprawdę piękne auto, ale ... no właśnie to ale :(( Jestem zachwycony nową 3 i szlag mnie trafia jak można było tak z... tak fajne auto (ktoś powie) drobiazgami. Z zewnątrz i w pierwszym rzędzie foteli super samochód! Ale kto tam wymyślił CD-playera w miejscu gdzie zazwyczaj jest wnęka na różne drobiazgi - i teraz jakoś ten napęd mi tam nie pasi a schoweczek pod nim jest taki że dziecko trzeba prosić aby swoją rączką z niego coś wyciągało jeśli nieopatrznie coś tam wrzucisz, podobnie kieszenie w drzwiach przednich! kto wymyślił, że w drzwiach przednich wozi się tylko! butelkę?! (znowu niby drobiazg ale właściwości użytkowe samochodu kompaktowego to b.ważna rzecz a takie niedoróbki gdy płacisz 70-90 tys zł - żenada :( i ostatnie co jednak w moich oczach (potrzebach) dyskwalifikuje ten samochód :(( Jestem nim zachwycony ale to pojazd dla singli i "wolnych" par. 270 cm rozstaw osi i tak mało miejsca z tyłu! masakra! //widzieliście ten filmik w sieci (test M-3, gdzie tendencyjnie chwalący ją gość, siedząc z tyłu obejmuje przedni fotel z dwóch stron kolanami (widać to przez chwilę, jak musi brać oparcie fotela kierowcy między swoje nogi bo się nie mieści) i twierdzi że miejsca jest pod dostatkiem) - oj projektanci z mazdy zobaczcie ile mijesca jest w nowej Corolli, baa w starej która miała 260 cm roztaw osi jest moim zdaniem więcej z tyłu miejsca
szkoda że sprzedawcy wymuszają niemal kupno 2 litrówek, nigdzie nie można pojeździć testowo 1,5 a to super silniczek, i do miasta i w trasę, w mieście oszczędny, w trasie zadawalający ;-)
pojeździjcie a sami zobaczycie
bez zachwytu, porównywalnie jak i u innych
dla kierowcy i "przedniego" pasażera OK nawet z + , ciasnawo ale "przytulnie - czujesz się dobrze wpasowany, bez luzów :)) , z tyłu ... z tyłu poniżej krytyki :( tzn niby wygodnie ale takie gabaryty wnętrza z tyłu to raczej klasa Mazdy 2, Hyundai i20 itp a nie kompakt :((
za mało przejechanych kilometrów aby oceniać
za mało przejechanych kilometrów aby oceniać