Konkurs gokartowy - tydzień 3

Mazda 6 II 2.2 CD 163KM 2008-2010 - Oceń swoje auto

Oceny Mazda 6 II 2.2 CD 163KM 2008-2010

4% lepiej niż w segmencie Klasa średnia (4,18)

dodano 01.06.2012 07:06:12 przez

Samochód służy mi jako służbowy. Wybór padł po przeczytaniu wielu opinii i porównaniu z innymi markami. Mazda "wygrała" z Hondą Accord; Fordem Mondeo i Oplem Insignia. W chwili obecnej wybrałbym na 100 % inaczej. Po 20 tys przy hamowaniu zaczęło mi telepać kierownicą - okazało się że tarcze hamulcowe się zwichrowały i trzeba je wymienić ( na szczęście gwarancyjnie) . W chwili obecnej przy 80 tys okazało się że autko nabrało apetytu na płyn chłodzący i zaczęło "łykać" ok 1l na każe 1000km - skutek stoi w serwisie z rozbebeszonym silnikiem ; głowica na teście szczelności - szkoda gadać i już boję się co będzie po przekroczeniu 100tys i pożegnaniu się z gwarancją :(. Jeszcze jedna ważna kwestia - przy zakupie nie zwracałem uwagi na obowiązki gwaranta (bo przecież to Japończyk z niezawodną opinią hehe)- teraz wiem jak jest to ważna kwestia !!! Po diagnozie w serwisie że auto musi zostać zostałem postawiony przed faktem - kliencie martw się sam bo Mazda Poland nie poczuwa się przecież do tego aby Ci pomóc; kupiłeś autko za ponad 100 tysi które się wali - wracaj do domu okazj (nawet Fiat ma dużo lepszy program gwarancyjny). Sugeruję - jeśli tylko coś się dzieje a macie ubezpieczenie z odpowiednią opcją - zatrzymać samochód chociażby 100 m przed autoryzowanym serwisem i dzwonić po holownik i auto zastępcze bo w Mazdzie Poland na taki "luksus" liczyć raczej nie można. Sumując - początek użytkowania - zachwyt który niestety w chwili obecnej przechodzi w zażenowanie. Może mam tylko pecha ale dlaczego w tym wypadku.

dodano 27.11.2012 12:34:59 przez

Sliczne mocne i dynamiczne auto. Do tego tanie w utrzymaniu (tanie czesci np. klocki i bardzo malo pali - 6-7l/100). Sporo sie naogladalem i naczytałem o konkurencji i wychodzi albo ciazniej albo drozej albo bez zaufania (opinie awaryjnosci). To jest juz moja druga Mazda, mam zaufanie do marki bo sie nie zawiodłem, w poprzeniej M6 zadnej awarii. Ta jest wersją poprawioną ZNACZNIE: przestronniej, wygodniej, ciszej, lepiej, szybciej, taniej, itp. Brakuje mi tylko automatu do diesla. Szkoda. Polecam japonczyki zrobione w Japonii.

dodano 23.10.2011 15:30:03 przez

Wybralem auto ktore mi sie podobalo. Kwestia ceny tez byla istotna bo mazda w wyposazeniu seryjnym jest prawie kompletna. Samochod rodzinny o zacieciu sportowym. Mam nadzieje ze Mazda nadal bedzie niezawodna i dopracowali juz DPF.

dodano 13.01.2013 18:32:43 przez

Auto bardzo dobre - dla mnie najlepsze z dotychczasowych - 1 Fiat a potem same wspaniałe toyoty(6 pokonała moją ukochaną Corolę 1,8 D z 1988r - choć może na razie za wcześnie na takie opinie?)

dodano 27.11.2012 11:31:20 przez

Wielkie słowa uznania, nie zapominajmy, że to nie jest samochód miejski, a solidne auto segmentu D. które świetnie się prowadzi

dodano 02.07.2011 07:45:32 przez

Usportowione auto rodzinne i firmowe. Przy bogatym wyposazeniu pelen komfort. Auto ma duszę. Piękna linia

dodano 05.12.2011 14:11:43 przez

Demonstracyjny Infiniti Q50 3,5 AWD Hybrid

Demonstracyjny Infiniti Q50 3,5 AWD Hybrid

Rocznik: 2014. Przebieg: 4 500 km. Silnik: 3.5 364KM, .

Demonstracyjny Infiniti Q50 DIESEL RWD

Demonstracyjny Infiniti Q50 DIESEL RWD

Rocznik: 2013. Przebieg: 9 200 km. Silnik: 2.1 170KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Mazda 6, oglądali także

Dowiedz się więcej o Mazda 6

Przeczytaj o Mazda 6

Mazda 6 Sport Kombi 2.0 SkyActiv-G - dynamiczna i praktyczna
Mazda 6 Sport Kombi 2.0 SkyActiv-G - dynamiczna i praktyczna Stateczny sedan czy bardziej ekspresyjne kombi? Wielu kierowców stoi przed takim dylematem. Mazda postanowiła ułatwić im podjęcie decyzji. "Szóstka" w wersji Sport Kombi kosztuje tyle samo, co limuzyna. Wygląda świetnie, jednak pasażerom drugiego rzędu oferuje nieco mniejszą przestrzeń.

Mazda 6 - zobacz filmy

Mazda 6 2.5 192 KM - acceleration 0-100 km/h
Mazda 6 2.5 192 KM - acceleration 0-100 km/h Po kilku miesiącach wróciliśmy do Mazdy 6 2.5 192 KM SKYACTIVE-G I-ELOOP i przetestowaliśmy przyspieszenie za pomocą DriftBoxa.
Mazda 6 sedan, 2 5l, 192 KM (2013) - wideotest AutoCentrum.pl
Mazda 6 sedan, 2 5l, 192 KM (2013) - wideotest AutoCentrum.pl Dwie uwagi do filmu: 1. Mazdę 6 sedan testowaliśmy kilka miesięcy temu. Tym razem mamy w teście najmocniejszą wersję 2.5l o mocy 192 KM, więc nie zaglądamy już do bagażnika, tylko raczej pod maskę. 2. W trakcie nagrania "coś poszło nie tak" i część filmu ma niższą jakość dźwięku, za co przepraszamy. Szkoda nam było wyrzucać cały materiał, więc zmontowaliśmy z tego co było. Proszę nie skupiać się na tym - lojalnie ostrzegaliśmy... Mimo wszystko miłego oglądania :-)
[PL] Mazda 6 2.0 165 KM, 2013 - test AutoCentrum.pl
[PL] Mazda 6 2.0 165 KM, 2013 - test AutoCentrum.pl To już trzecie spotkanie z Mazdą 6 - tym razem wersja kombi i silnik 2.0 165 KM.

Mazda 6 II 2.2 CD 163KM 2008-2010 7