Ocena kierowcy - Mazda 6 III Sedan Facelifting

marcin, 7 lat temu
Silnik 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Rok produkcji 2015
Mazda 6 III Sedan Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW 2015-2016 - Oceń swoje auto
Silnik : Ekonomiczny, energiczny, piękny dźwięk i bezawaryjny
Karoseria : mam drobne odprski na masce i szybie przedniej (codzienna jazda na A2), dlatego albo bym obkleił folią albo nałożył ceramikę. Myślałem że szkoda 3.000 na profesjonalny deatalling, a jednak i tak mnie to czeka
Auto limuzyna, doskonale wygląda, zwraca uwagę na drodze, bardzo dobre właściwości jezdne i osiągowe, wysoki standard wyposażenia w standardzie
Bardzo płynnie zmienia biegi, szybkie ruszanie, bardzo ładny dźwięk silnika, szczególnie w trybie sport
Szybka - nie mam żadnych uwag
Bardzo dobrze trzyma się trasy, koła 19'' zupełnie niesłyszalne i odczuwalne, jakbym jeździł na 17''
Tylna szyba mogłaby być większa
Na razie nie ma jeszcze upałów, ale póki co dobrze chłodzi, co do grzania czekam na zimę
Rewelacja i z przodu i z tyłu
Tak jak pisałem dopiero powyżej 160 km/h przeszkadza hałas
2.000 km przejechałem zgodnie z zaleceniami do 120km/h bez zrywów i nagłych wysileń silnika, dziś po 6.000 km mam mega wrażenia ze spalania: trasa 100-120km/h 5,6l, 170-200 km/h 10,5l. Niestety po pierwszych 10.000 km pierwszy przegląd - szybko
Nie ma tak pięknego auta i tak wyposażonego w standardzie jak Mazda 6 2,5l. Piękna ekonomiczna limuzyna z wolnossącym silnikiem o bardzo dobrych osiągach
Brak na tą chwilę
Brak na tą chwile