Ocena kierowcy - Mazda 626 II Sedan

wojtek, 15 lat temu
Silnik 2.0 D 63KM 46kW
Rok produkcji 1987
Mazda 626 II Sedan 2.0 D 63KM 46kW 1983-1987 - Oceń swoje auto
Inne : ogólnie jak człowiek wsiada do tego auta to czuje jakis taki klimacik czego nie ma w golfach czy passatach(z tego rocznika oczywiscie)
Karoseria : jak na 21 lat rewelacja
Silnik : gotuje wode a ogrzewanie raz działa raz nie.
Układ hamulcowy : kilkakrotnie odpowietrzałem układ a hamulec i tak mam na dwa razy
kto by nie siadł do miazgi to jest pozytywnie zaskoczony jasny welur ładna deska jak na te lata (porównajcie sobie do golfa albo poldka albo jakiejś cytryny z tego roku masakra) ogólnie brzydko piszac taki typowy dupowóz
Mół ale jak sie go potrzyma na obrotach to potrafi jechac. pracyje równo a przy 50 spokojnie mozna jechać na 5. wymieniłem swiece zarowe i pali na dotyk nawet przy duzym mrozie
jeżdze w pracy mercem vito renault scenic czasem astra i zaden ten samochod nie ma takiej precyzyjnej skrzyni biegow.wszystko chodzi gładko i delikatnie.troche skróciłem lewarek bo mnie draznił i jest lepiej.
przód sie trzyma drogi bo cieżki a tył robi co chce zwłaszcza na śliskim. zawieszenie strasznie niskie
nie mam zarzutów
jako tako po japonsku czyli dobrze i na miejscu pod reką i w zasiegu
spoko grzeje dobrze aczkolwiek mój model ma tak ze raz grzeje raz nie i powodu nie znam.nie jest to napewno wina małego poziomu płynu chłodniczego
sądze że wystarczajaco bedzie jak napisze że da sie w nim grzeszyc bez problemu :D
jak wolno to cicho jak powyzej 120 to masakra na dłuższa mete ale cóz moze gdzies tłumik furga :)
to sie wszystko wacha w przedziale od 5 do 7.5 tyle mi wzieła maxymalnie
kupiłem za 1000 zł jezdze dwa lata i lajcik jak mnie nie wezmie na cos nowszego to bede jeszcze jezdził ze dwa :p
zardzewiały mi zawiasy od maski z przodu musiałenm wd40 psikać bo nie otwieram tylko jak olej i filtry zmieniam
dawno dawno temu podobno ktos robił głowice bo pękła ale to było dawno a teraz mi sie nic nie dzieje pozatym ze jak otwieram drzwi to radio sie wyłancza i od czasu do czasu właczy sie alarm do którego nie mam pilota ani nic

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D 63KM 46kW [l/100km]

6,3