Ocena kierowcy - Mazda 626 V Hatchback

Klaudijka_wroc, 12 lat temu
Silnik 2.0 TD 101KM 74kW
Rok produkcji 1999
Mazda 626 V Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Nie wiadomo dlaczego podczas hamowania zapala się czasami kontrolka ABS i ręcznego, hamulce były już odpowietrzane, klocki, tarcze etc. są w porzadku, ręczny działa bez zarzutu - więc nie wiem dlaczego tak jest.
Jestem bardzo zadowolona. Auto mimo, że jest dość sporych rozmiarów (HB) jest bardzo wygodne na miasto, łatwo nim zaparkować. Spalanie uważam za bardzo dobre, jak na tę masę i wielkość auta:) (ok.6l/100KM w mieście, czasami wypada mniej).Mam wersję z pełną elektryką, uważam, że ten model jest 100 x lepszy od nowych (po 2008) aut typu Punto(mam porównanie).Bardzo podoba mi się bagażnik - jest naprawdę wielki i dużo można do niego zmieścić. Komfort jazdy również oceniam wysoko, nawet przy komplecie osób:) Jest to świetne auto, najlepsze w swojej klasie. ŻYCZĘ WSZYSTKIM POSIADACZOM I TYM, KTÓRZY NOSZĄ SIĘ Z ZAMIAREM KUPNA, SZEROKIEJ DROGI!:)
Nawet na autostradzie przy 150-160km/h w aucie słychać cichą muzykę, nie trzeba się przekrzykiwać, jak to było w mojej starej Hondzie Civic (V gen), chociaż dalej mam sentyment do Hond.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TD 101KM 74kW [l/100km]

5,9