Oceny Mazda 626 V Kombi 2.0 TD 101KM 74kW 1998-2001

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mazda 626 V Kombi 2.0 TD 101KM 74kW 1998-2001

~GhostDog
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Starałem się opisać samochód pod każdym kontem aby potencjalny kupujący mógł dokładnie zastanowić się nad jego zakupem. Mam ten samochód 5 lat i sporo o nim wiem. Jeżeli ktoś potrzebuje niezawodnego, w miarę komfortowego, mało spalającego i przestronnego samochodu do przemieszczania się z punktu A do B to zdecydowanie polecam tą Mazdę. Jeżeli natomiast ktoś oczekuje czegoś więcej od samochodu: wysokiego komfortu, dobrego wyciszenia, dobrej...
~Maro
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Świetny samochód dla ludzi, którzy nie potrzebują wrażeń gwarantowanych przez mocny silnik. Na pewno dobrze sprawdzi się jako samochód rodzinny, bo jest oszczędny, pakowny i praktyczny. Jest także bardzo wygodny, ale nie zbyt komfortowy ze względu na słabe wyciszenie. BARDZO WAŻNE! Kupować jak najbardziej, ale tylko dobrze sprawdzone i zadbane egzemplarze, bo części do Mazdy są drogie. I jeszcze jedno... Mazda nie ma najlepiej zabezpieczonychh...
3,5
~miłośnik niezawodnej i taniej w serwisowaniu motoryzacji
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Trafiłem na dośc zaniedbany egzemplarz, więc musiałem sporo zainwestować, dość drogi rozrząd pozostałe części pewnie nieco tańsze niż w obecnie produkowanych autach zarówno tych benzynowych jak i dieslach generalnie auto duże, wygodne i nezawodne, mogłoby byc lepiej zabezpieczone antykorozyjnie
~marekdanecki@wp.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Zamiast doskonale napisałbym bardzo dobrze bo doskonałych nie ma. Miałem już kilka samochodów a jeździłem kilkudziesięcioma i mogę z czystym sumieniem polecić. Na plus dla wszystkich Mazd można zaliczyć super forum na mazdaspeed.pl sporo informacji.
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Idealne auto rodzinne dla tych co chca pogodzic ekonomike z radoscia z jazdy. Wycieczka z rodzinka (dwa male brzdace i urocza zonka) na 3tygodnie z tona bagazy nie jest zadnym problemem (choc trzeba uwazac na stosunkowo mala dopuszczalna ladownosc maksymalna- tylko 450kg!) a wrecz przyjemnoscia. Gdzies slyszalem, ze w rankingu marek, ktorych wlasciciele najczesciej sie usmiechaja Mazda jest w czolowce- POTWIERDZAM! :)
~Tomczak
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Miałem do czynienia z paroma samochodami no: Audi 80 B3, Ford Escort MkIII XR3 i Maluch. Ale ta Mazda jest tym samochodem o który mi i rodzinie chodziło i nie zawiodłem się do tej pory na Mazdzie, chyba i tak dalej zostanie.
2,3
~łodzianin
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
UWAGA!!!!UWAGA!!!!Dużo aut po taxi, ja na taki trafiłem! Masakra!!!! W niemczech oklejone taśmą kość słoniowa! W polsce taśma zerwana i wyglada jak nie po taxi. Mozna poznać po otworach na desce wywierconych, dwóch radiach itp. OMIJAJCIE Z DALEKA TEN ZŁOMMMMMM
3,5
~Jack
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Spodziewalem sie auta mniej awaryjnego czytajac wiele komentarzy, ale rzeczywistosc jest inna. Pochwalic mozna napewno za ekonomicznosc jazdy. Spalanie ok 6l to naprawde dobrze. Jesli chodzi o przyspieszenie to nie jest zawrotne. Do spokojnej jazdy wystarczy.
~cromags
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Samochód w swojej klasie moim zdaniem bije konkurencję z tamtych lat. Z pewnością lepszy niż Primera czy Accord. Co to Avensiss ciężko mi się wypowiedzieć. Europejskie samochody zostawia w tyle pod względem niezawodności. Mankamentem jest slabe wyciszenie i kiepskie plastiki jak we francuzach.
~bejo
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Autko sprowadziłem dla siebie, w miarę zadbane i nie zamierzam się go pozbywać.
Mazda 626 V Kombi