Oceny Mazda 626 V Sedan 2.0 115KM 85kW 1997-2002

Najnowsze oceny Mazda 626 V Sedan 2.0 115KM 85kW 1997-2002

3,4
~zz
Sedan 2.0 115KM 85kW
Kiedyś już oceniałem to auto, jednak z perspektywy czasu, kilka lat po sprzedaży, chciałbym nieco zrewidować swoją ocenę i dostosować ją do realiów rynku. Co jakiś czas mimo wad wzdycham z sentymentem, ale tych aut w miarę dobrym stanie jest na rynku coraz mniej. Obecnie nie ma znaczenia czy przedlift / polift, czy 1.8 / 2.0. Najważniejsze, to znaleźć auto doinwestowane, które ma już za sobą naprawę korodującej karoserii. Z racji wieku i...
~youtobe
Sedan 2.0 115KM 85kW
Powiem tak za tą cene jaka dałem od drugiego własciciela z przebiegiem autentycznym caly robiony made in japan nie jakis z eksportu z instalacją fabryczną a nie w jakimś garazu to jestem zadowolony/ wczesniej cordoba 1.4 i tu zawiodłem sie mysłalem ze biore demona predkosci silnik 2.0 niestety ale samochód jest dla spokojnych ludzi z jakimiś przebiciami dziś poszaleje krece obrotami powyzej 4 tys a na codzien do 2500 i mam za niecale 20 zl 100...
~Han Solo
Sedan 2.0 115KM 85kW
Wyjątkowo bezawaryjny i absurdalnie wręcz tani w użytkowaniu samochód klasy średniej. Raczej spokojny długodystansowiec niż wyrywny, szybki zdobywca bulwarów nadmorskich za styl czy ekstrawagancje. Tak, dość nudny, w każdej mierze. Świetny na co dzień ale nie dla fana motoryzacji ;)
~Dobrosz
Sedan 2.0 115KM 85kW
Dostałem auto w prezencie, bo ktoś je chciał zezłomować, a akurat byłem bez auta. Więc od roku je "dojeżdżam" i dojeździć nie mogę. Karoseria pod względem rdzy wstanie tragicznym. Natomiast prowadzenie - bajka. Technicznie - przegląd bez problemu. Na gazie jeździ świetnie ( 10-11l/100km). Ogólnie pomijając rdzę auto świetne.
~Marcin
Sedan 2.0 115KM 85kW
Auto do poruszania się na co dzień. Nie do szaleństw, nie do szpanu, nie do czerpania przyjemności z jazdy czy wożenia cementu na budowę. Nieco nudnawe jak dla mnie ale o to właśnie w nim chodzi. Ma jeździć, jeździć, jeździć i to baardzo długo.
~Wojtek Jaworzno
Sedan 2.0 115KM 85kW
Samochód jeden z najlepszych uwczesnych czasów w swojej klasie. Bardzo niedoceniony. A jakość japońskiego auta jeśłi tylko było dbane jest naprawdę godna podziwu. Zero usterek elektroniki. Bardzo bogate wyposarzenie i świetny silnik. Ma kilka denerwujących cech ale to naprawdę są pierdoły. Przejechałem nim 50.000 w dwa lata i nigdy mnie nie zawiódł. Nie można było kupić lepszego auta za 14000 zł
Dziennik kosztów dla Mazda 626 V Sedan 2.0 115KM 85kW
6,8
12,4
2,5
~Broń Boże przed Mazdą
Sedan 2.0 115KM 85kW
Osiwieć można przy tej szczapie. Tu coś odpadnie, tam nowa rdza się pojawi, uszczelka cieknie i cieknie, nawiewy są w sumie nie potrzebne bo wieje jak ze starej suszarki \"Farel\". Miałem Avensisa i myślałem,że kolejny \"japoniec\" to będzie strzał w dziesiątkę a ja nawet w tarczę nie trafiłem! Zdecydowanie ale to ZDECYDOWANIE odradzam. Ponoć Alfy się psują ale przy Maździe Alfa to super bezawaryjne auto.
~Grzesiek peugeot205_1986@o2.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
myślę ,że nie znajdę za te pieniądze lepszego auta a to po prostu pięknie chodzi ten silnik jest super. Poprzednie moje auto Renault 19 sedan też był w dobrym stanie i był trochę wygodniejszy miał miękkie zawieszenie ale gotował się dosyć szybko a mazdę można kręcić do oporu a wskazówka od temperatury wody w chłodnicy cały czas w normie : )
~tosman@tlen.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
Japończyk! Zadbany egzemplarz będzie dużą radością dla jego właściciela. Nieliczne wady i usterki nie psują obrazu tego auta jako solidnego, niezawodnego, wygodnego środka transportu. Wszystko to w naprawdę niezłej cenie.
~lipand@vp.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
używanie tempomatu pomaga w uzyskaniu mniejszego spalania - rewelacyjna rzecz! jak i klimatronic. Mam ją od 7 lat i chciałbym wymienić na coś innego, ale jak patrzę po cenach za ile ją mogę sprzedać i co za te pieniądze kupić, to jeżdżę sobie dalej całkiem przyzwoitym wozikiem (miejsce produkcji-Japan).
Mazda 626 V Sedan