Oceny Mazda CX-5 I SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2011-2015

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mazda CX-5 I SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2011-2015

~Zgr
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Autko bardzo przyjemnie, silnik 165 w zupełności wystarczający do codziennej jazdy, dobrze się zbiera, nie ma problemów z wyprzedzeniem. Skrzynia działa płynnie i przyjemnie. Przy 17 celowych felgach jest super komfortowo. Klima fajnie działa, nie odpala wiatraków na max tylko łagodnie schładza. Zegary bardzo fajne, dużo opcji. Fotele wygodne. Nie jest jakoś super wyciszony, ale nie jest też źle. Prezentuje się ładnie :)
~Zenon
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Po paru latach jeżdżenia Kią Sportage II szukałem czegoś podobnego - prostego, przestronnego, z dobrą widocznością i wolnossącym silnikiem. Mazda wydawała się umożliwić spełnienie tych oczekiwań, ale też pozytywnie zaskoczyła - przede wszystkim silnikiem, ale też różnymi "bajerami", do których nie przywiązywałem wagi, a jednak są przyjemne i użyteczne.
~domek
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Auto mam od dwóch tygodni . Na razie znalazłem tylko jeden feler. Ramka chromowana wylotu powietrza odbija się w szybie kierowcy , w trakcie patrzenia na lusterka przeszkadza.Nawigacja też nie rzuca na kolana. Poza tym reszta super .
~domek
~Kubasik
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Na całokształt nie mogę narzekać, wszystko dobrze, jedynie akumulator był wymieniony po roku i nadal go użytkuję. Dopiero w serwisie w Poznaniu Voyager Club przeprogramowano komputer i obecnie akumulator trzyma bez doładowań.
~Beata
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Samochód wybrałam z rozmysłem na codzienne dojazdy do pracy. Głównie w zimie. Wysoki prześwit sprawia, że nie muszę już wozić łopaty, by wyjechać z parkingu po przejeździe pługa. Z koleinami śnieżnymi radzi sobie znakomicie. Silnik benzynowy też nie jest specjalnie paliwożerny, mimo jazdy zimą na krótkich dystansach. Generalnie ten samochód spełnił moje oczekiwania.
~powerman sport
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Jedyne co bym zmienił to obicie tkaniną podłokietników drzwiowych kierowcy i pasażera. Wolał bym miękie ale z dermy. Na czarnej tkaninie każde przeciągnięcie łokciem zostawia biały ślad. Wyczuwalna jest też lekko twarda krawędź po spodem i prognozuję po 3 latach jej przetarcie. Mam nadzieją, że to będzie jedyna rzecz do wymiany. W innych pojazdach takie wykończanie jest pod tkaniną zaokrąglone o tu Japończycy coś chyba przegapili.
~barmis
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Bardzo komfortowy samochód. Czteroosobowa rodzina pakuje się bez problemów. Wygodny, dobrze zestrojony. Wnętrze przyjemne i na szczęście łatwe w utrzymaniu czystości.
2,9
~Bielawowski
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Bardzo przeciętnie. Następny samochód będzie innej marki. Zbyt dużo usterek i tradycyjnie słabo z kompetencją serwisu. Ładny projekt, niedostateczne wykonanie.
~Kubasik
SUV 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
narazie bardzo dobrze ale jeszcze nie zaliczyłem przeglądu nie wiem jak będzie z serwisem i garanją na akumulator
Mazda CX-5 I SUV