Oceny Mazda CX-5 I SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW 2015-2017

Mazda CX-5 I SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW 2015-2017 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda CX-5 I SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW 2015-2017

~Paweł
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Poprzedni samochód BMW X3 F25 2.0D aut. przed zakupem wiedziałem o tym że mazda to nie BMW i jakość będzie się różniła Samochód kupiony ze względów ekonomicznych patrząc na koszty utrzymania BMW a mazdy bez porównania. Po zakupie psy przebiegu 90tys wymieniony olej w silniku plus w skrzyni automatycznej całość kosztowała mnie około 1900zł w bmw około 2500zł. Jeśli chodzi o sam samochód jestem miło zaskoczony pod względem spalania auto idealne...
~giat
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
w samochodzie za 140 tysięcy kabel przy lusterku wstecznym Japończycy owinęli taśmą izolacyjną i nie schowali go w obudowie :-) to jeden z przykładów kilku irytujących niedociągnięć. Sprawdzałem 6 też tak ma :-) Inny przykład to połączenie dobrych materiałów wykończeniowych kokpitu z twardymi plastikami (niezbyt fajnymi) miejsca łączeń niezbyt fajnie wyglądają - czasem 4 elementy łączą się "na widoku" jak puzle.
4,1
~Tomek
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Na razie trudno rzetelnie ocenić całokształt, z uwagi na krótki okres jego posiadania, lecz idzie wszystko w dobrym kierunku, aby było 5 gwiazdek
3,6
~Sebastian
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Doinwestowany w porządne nagłośnienie BOSE. Co z tego jak po rozkręceniu głośności do 25% mocy słychać tylko trzeszczące, drgające, telepiące się plastiki w beczkach drzwi. Okrucieństwo.... (Wyciszenie)
~trochę zawiedziony
SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
czasami się zacina 1 przy ruszaniu ze skrzyżowania po i-stop ( 5 razy się zdarzyło na 3000 km ? (Skrzynia biegów)
Mazda CX-5 I SUV Facelifting