Oceny Mazda MX-3 1.6 i 107KM 79kW 1994-1998

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mazda MX-3 1.6 i 107KM 79kW 1994-1998

~Michał
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Doskonały samochód, który nie znalazł następcy. Auto świetnie i pewnie się prowadzi. Niestety należy już o nich mówić w czasie przeszłym. Ceny napraw, zwłaszcza części związane z silnikiem i zawieszeniem bardzo drogie. Wymaga rzeczywiście pokaźnych nakładów finansowych - odwdzięcza się fantastycznymi emocjami w trasie. W mieście auto sprawia wrażenie nieporadnego. Niby nie jest to jeszcze ta moc i te gabaryty, a jednak - ciężko ruszyć na...
~Uroczy
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Dobre pseudosportowe autko. Jeśli ktoś chce mieć autko o wyglądzie coupe a nie zależy mu na jakichś szczególnych osiągach to to autko jest po prostu stworzone dla niego. Legendarna japońska bezawaryjność jest miłym dodatkiem.
~rook
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Byłem posiadaczem tego auta przez 2,5 roku i jestem zadowolony, że je kupiłem. Dobrze się prezentował, był niezawodny, dawał dużo frajdy podczas jazdy. Bagażnik całkiem spory jak na takie auto, dla 2 osób na wakacje w zupełności miejsca wystarczało. Ale jeśli zakładać instalację gazową to tylko sekwencja.
~Marian
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Bardzo dobre auto biorąc pod uwagę cenę. Przed zakupem interesowały mnie też Citroen Xara i Renault Megane Coupe, ale nie żałuję wyboru. Jak na swój silnik 1.6 samochód ma bardzo dobre osiągi i nie pali przesadnie dużo. Jest niezawodny, praktycznie nic się nie psuje.
3,5
~cooldee@o2.pl
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Wspaniałe autko, ale zalecam osobą z pieniążkami bo choć rzadko się psuje to ceny części i przeglądów są na prawdę wysokie. Zapewnia emocje na drodze i wspaniałe prowadzenie, a to dla mnie największy plus. Trakcja i zawieszenie zapewnia bezpieczeństwo, wspaniałe trzymanie się na łukach. Gdybym dziś kupował wybrał bym jednak V6.
~vitek87@o2.pl
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Wspaniały samochodzik. Drobne wady ma, ale jak każdy, nawet My :D. Silniczek to bajka. Kiedyś narzekałem, że ma za mało mocy. Kumpel mówi, kup sobie V6 3.0 jakiś inny wóz, to nie będziesz narzekał. Taka jest prawda, to tylko 1.6, ale daje radośc
~w
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
W aucie można się zakochać - wygląd, wygoda jazdy, właściwości jezdne, ergonomia... Ale ma też kilka poważnych niedogodności - spalanie, ceny części (trzeba kombinować z zamiennikami). Dlatego ogólna ocena tylko 4.
~Marcin
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Najlepszy samochod jakim jezdzilem. Juz takich nie robia.
~Marta
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Mam auto od 10 lat. Miesięcznie robię ponad 1000 km. Prócz zawieszenia wszystko ok, żadnych grubszych awarii nigdy nie było. Kocham to auto. Silnik hula, dalej ma kopa.
~Uroczy
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
To było moje pierwsze autko. Całkiem dobry wybór. Ciekawie wyglądające coupe, dużo mniej kobiece od samochodów typu Puma/Tigra (moim zdaniem oczywiście) dający nawet sporą frajdę z jazdy.