Mazda RX8 - Oceń swoje auto

lista silników Mazda RX8

Oceny Mazda RX8

1% lepiej niż w segmencie Auta sportowe (4,20)

dodano 18.01.2005 00:09:37 przez

Jeśli chcesz przejechać sie autem, ktore podda się tobie i pojedzie dokładnie jak ty tego chesz, jeśli lubisz adrenaline i szybką, a jednoczesnie bezpieczną jazdę, Mazda RX8 to twój wybór - nigdy Cię nie zawiedzie i da niezapomniane wrażenia z jazdy! - dla praktycznych - ma odpowiedniej wilkości bagaznik, miejsce na fotelik dla dziecka, wygodne siedzenia i dużo miesca, podgrzewane przednie siedzenia i doskonale działającą klimatyzację

dodano 21.01.2014 09:09:00 przez

Samochód-marzenie dla wielu, kto raz zobaczy, raz się przejedzie ten zakocha się na całe życie. Silnik - trzeba dobrze zgłębić temat zanim się zacznie rozglądać za taką Mazdą. Daje dużo frajdy, ale trzeba być świadomym, że to nie jest samochód, który obsługuje się tylko wlewając benzynę i przekręcając kluczyk. Trzeba dbać i zwracać uwagę na wiele rzeczy, kiepski użytkownik szybko taką Mazdę doprowadzi do ruiny.

dodano 28.08.2008 21:43:02 przez

Ładna linia, wnętrze dopasowane do charakteru auta, dodatki w kształcie tłoku wirującego wankla, wszystko do siebie pasuje. Auto doskonałe dla właścicieli stacji benzynowych, lub tych, którzy nie boją się wydawać pieniędzy na benzynę :) Na pewno auto nie należy do oszczędnych, ale WARTO przymknąć na to oko :) Jestem bardzo zadowolony z tej Madzi, co dnia spełnia moje oczekiwania i nigdy nie zawiodła :)

dodano 03.03.2013 14:25:53 przez

Bardzo ładny samochód, mimo że pierwsze mazdy wychodziły w 2003r nadal budzą duże zainteresowanie, nie chciałbym się z tym samochodem rozstawać ale trwałość i spalanie nie pozostawia wyboru. Mój poprzedni REX (231 KM) padł przy przebiegu 150 000km. Znaleźć mechanika który zrobi kapitalke - bezcenne (tylko nie piszcie że serwis, bo to że kupiłem RX-8 nie znaczy ze jestem nienormalny).

dodano 28.03.2011 12:16:29 przez

Nie ukrywam że fajne auto jednak bardzo drogie utrzymanie :/ pali jak smok , przy ostrej jeżdzie pali nawet 20l więc sporo zwłaszcza jak pomyślimy że mamy pod maską 1.3 :/ choć koni a sporo jednAKmoment obrotowy słabiutki , niestety auto dla kogoś z grubą kasa bo utrzymanie auta jest b.drogie.

dodano 04.04.2012 13:22:09 przez

Auto dla lubiacych swiat motoryzacji i odrobine niezbadanego. Jak jezdzisz z silnikiem Wankla to tak jakbys tworzyl historie, bral udzial w waznym dla ludzkosci projekcie. Auto piekne i jeszcze dlugo takie pozostanie. To wlasciwie juz klasyk za zycia.

dodano 29.05.2009 07:33:07 przez

Genialny sportowy samochód, dodatkowo b. praktyczny. Moc całkowicie wystarczająca do jazdy. Denerwują mnie strasznie polskie drogi (to znaczy polskie dziury), niestety nie można wykorzystać potencjału genialnego zawieszenia....za to na torze miód.

dodano 05.12.2009 08:39:12 przez

swietne auto b. dobrze sie prowadzi troche trzeba uwazac gdy jest lisko lub popada deszcz , tym bardziej ze mam dodane okolo 40KM , jesli chodzi o caloksztalt to jestem zadowolny , troche duzo potrafi spalic , no ale cuz , te konie pic musza ...

dodano 19.11.2009 17:07:15 przez

polece rx8 nawet wrogowi poniewaz mazda to auto o ktorym mozna gadac bez konca.pod kazdym wzgledem to zajebiaszczy wozek,kup sprawdz i geba nie bedzie ci sie zamykac tak jak mi od zakupu po dzis dzien .

dodano 28.08.2011 23:16:43 przez

Autko super, cena/jakosc super, silnik niestety zawodni powyzej przebiegu 100tys km, wyglad ma przecudny szczegolnie wystroj wnetrza, super sie trzymie drogi, niestety spalanie jest ogromne

Demonstracyjny Nissan 370Z Coupe PLATINIUM

Demonstracyjny Nissan 370Z Coupe PLATINIUM

Rocznik: 2014. Przebieg: 100 km. Silnik: 3.7 328KM, benzynowy.

Suzuki SX4 S-Cross 4WD Premium

Suzuki SX4 S-Cross 4WD Premium

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.6 120KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Mazda RX8, oglądali także

Dowiedz się więcej o Mazda RX8

Przeczytaj o Mazda RX8

Wirujący świat - Mazda RX-8 (2003-2011)
Wirujący świat - Mazda RX-8 (2003-2011) Silnik z tłokami wykonującymi ruch posuwisto-zwrotny trudno uznać za optymalne źródło napędu samochodów. Konstruktorzy jednostek napędowych muszą zmagać się z trudnymi do skompensowania siłami, natomiast do przeniesienia sił napędowych w kierunku skrzyni biegów używa się ciężkich korbowodów, wałów korbowych i kół zamachowych...

Mazda RX8 50