Mazda RX8 - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Mazda RX8
Mniej

Oceny Mazda RX8

Podobnie jak w segmencie Auta sportowe (4,20)

autodna

dodano 18.01.2005 przez

Jeśli chcesz przejechać sie autem, ktore podda się tobie i pojedzie dokładnie jak ty tego chesz, jeśli lubisz adrenaline i szybką, a jednoczesnie bezpieczną jazdę, Mazda RX8 to twój wybór - nigdy Cię nie zawiedzie i da niezapomniane wrażenia z jazdy! - dla praktycznych - ma odpowiedniej wilkości bagaznik, miejsce na fotelik dla dziecka, wygodne siedzenia i dużo miesca, podgrzewane przednie siedzenia i doskonale działającą klimatyzację

dodano 21.01.2014 przez

Samochód-marzenie dla wielu, kto raz zobaczy, raz się przejedzie ten zakocha się na całe życie. Silnik - trzeba dobrze zgłębić temat zanim się zacznie rozglądać za taką Mazdą. Daje dużo frajdy, ale trzeba być świadomym, że to nie jest samochód, który obsługuje się tylko wlewając benzynę i przekręcając kluczyk. Trzeba dbać i zwracać uwagę na wiele rzeczy, kiepski użytkownik szybko taką Mazdę doprowadzi do ruiny.

dodano 28.08.2008 przez

Ładna linia, wnętrze dopasowane do charakteru auta, dodatki w kształcie tłoku wirującego wankla, wszystko do siebie pasuje. Auto doskonałe dla właścicieli stacji benzynowych, lub tych, którzy nie boją się wydawać pieniędzy na benzynę :) Na pewno auto nie należy do oszczędnych, ale WARTO przymknąć na to oko :) Jestem bardzo zadowolony z tej Madzi, co dnia spełnia moje oczekiwania i nigdy nie zawiodła :)

dodano 03.03.2013 przez

Bardzo ładny samochód, mimo że pierwsze mazdy wychodziły w 2003r nadal budzą duże zainteresowanie, nie chciałbym się z tym samochodem rozstawać ale trwałość i spalanie nie pozostawia wyboru. Mój poprzedni REX (231 KM) padł przy przebiegu 150 000km. Znaleźć mechanika który zrobi kapitalke - bezcenne (tylko nie piszcie że serwis, bo to że kupiłem RX-8 nie znaczy ze jestem nienormalny).

dodano 28.03.2011 przez

Nie ukrywam że fajne auto jednak bardzo drogie utrzymanie :/ pali jak smok , przy ostrej jeżdzie pali nawet 20l więc sporo zwłaszcza jak pomyślimy że mamy pod maską 1.3 :/ choć koni a sporo jednAKmoment obrotowy słabiutki , niestety auto dla kogoś z grubą kasa bo utrzymanie auta jest b.drogie.

dodano 31.12.2015 przez

Jako prawie sportowe auto - bardzo fajny wybór. Miejsca w środku trochę jest, bagażnik całkiem spory, na wakacje w 4 osoby można pojechać. Jedynie spalanie nieadekwatne do mocy. Sprzedałem swój egzemplarz około rok temu, więc opiszę "na zimno".

dodano 29.05.2009 przez

Genialny sportowy samochód, dodatkowo b. praktyczny. Moc całkowicie wystarczająca do jazdy. Denerwują mnie strasznie polskie drogi (to znaczy polskie dziury), niestety nie można wykorzystać potencjału genialnego zawieszenia....za to na torze miód.

dodano 04.04.2012 przez

Auto dla lubiacych swiat motoryzacji i odrobine niezbadanego. Jak jezdzisz z silnikiem Wankla to tak jakbys tworzyl historie, bral udzial w waznym dla ludzkosci projekcie. Auto piekne i jeszcze dlugo takie pozostanie. To wlasciwie juz klasyk za zycia.

dodano 05.12.2009 przez

swietne auto b. dobrze sie prowadzi troche trzeba uwazac gdy jest lisko lub popada deszcz , tym bardziej ze mam dodane okolo 40KM , jesli chodzi o caloksztalt to jestem zadowolny , troche duzo potrafi spalic , no ale cuz , te konie pic musza ...

dodano 21.12.2015 przez

Świetny wygląd, wykonanie prowadzenie i wrażenia z jazdy tym autem. Ciężko jest się do czego przyczepić, w środku dużo miejsca nawet z tyłu , i bagażnik ma prawie 300L co jak na auto tej klasy pozwala spokojnie jechać na wakacje.