Oceny Mazda Seria B – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Mazda Seria B

~kangur
Pick Up 2.5 TD 109KM 80kW
Mam samochód z 1999 wg papierów ( być może był składany w Japonii w 1998). Przejściówka - wygląda bardziej jak III - wg rocznika IV. Silnik zwykły diesel 86 KM - żadne tam turbo - rewelacja (w opisie błąd silnika - nie ma mojej wersji do wyboru). Ogólnie chyba ma duży moment obrotowy. Wyrywa do przodu jak pusty. Części trudno dostać - podobno pasują od Ford Rangera. Prosta maszyna - żadnych bajerów - ma to swój urok. Świetna maszyna,...
4,1
~geo-via
Pick Up 2.5 TD 109KM 80kW
Posiadam samochód od roku wersja 4x4 z nadbudową road ranger , wersja dobrze wyposażona klima, halogeny,pilot scyzoryk .osobiście sprowadziłem z niemiec z opinii które wyczytałem z internetu i jestem bardzo zadowolony.
~LEŚNY
Pick Up 2.5 TD 109KM 80kW
Auto mimo swoich lat potrafi milo zaskoczyć. karoseria nie koroduje, silnik ma ducha, turbina miło gwiżdże i rwie do przodu, wyjeżdżam z każdego błocka nawet z przyczepa , napędy chodzą cichutko . Posiadam wersję 2,5TD 4WD 109KM pięcio osobowa kabina z 2001r. jak narazie mnie nie zawiodł i oby tak dalej.
~miniek1976
Pick Up 2.5 TD 109KM 80kW
Na 5 nie zasłużył, a 4 to za mało, więc moja ocena to 4,5!!!
~Fishman
Pick Up 2.5 TD 109KM 80kW
Silnik jak na swoje 140 KM radzi sobie doskonale z ważącym w końcu niemało pickupem..Jest elastyczny i mocno rwie do przodu już od 1800 obr/min,od drugiego biegu do końca rewelacja!!!Kultura pracy nie najlepsza ale trwałość i oszczędność całkowicie to rekompensują (Silnik)
~przeeeemo@onet.eu
Pick Up 2.5 TD 109KM 80kW
silnik w tym aucie jest bardzo dobry i serdecznie te auto polecami innym (Silnik)
4,1
~Krzysztof
Pick Up 2.5 TD 109KM 80kW
dmuchawa trochę chałasuje na dyżych obrotach ale podobnie mam w korolli (Wentylacja i ogrzewanie)
Mazda Seria B