Oceny Mercedes 190 2.0 E 118KM 87kW 1984-1993

Mercedes 190 2.0 E 118KM 87kW 1984-1993 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes 190 2.0 E 118KM 87kW 1984-1993

~mario
W201 2.0 E 118KM 87kW
Auto kupione jako hobbystyczne. Przez rok użytkowania nie zawiodło ani razu. Porównywanie 30 letniego do auta współczesnego to raczej przesada. Niemniej jednak bardzo komfortowe i wygodne, nawet w porównaniu do nowoczesnych samochodów (pamiętajmy, że ten model wszedł do produkcji na pocżatku lat 80-tych.). Może dla osoby wysokiej zajęcie pozycji za kierownicą jest utrudnione (brak regulacji wysokości kierownicy), ale całe szcżęście fotel da...
~Kamil
W201 2.0 E 118KM 87kW
Jako młody pasjonat marki Mercedes uznałem, że pierwszym samochodem musi zostać model w201, najlepiej w wersji benzynowej i z automatyczna skrzynią biegów. Pół roku poszukiwań zaowocowało i stałem się posiadaczem zdrowego egzemplarza, praktycznie pozbawionego dodatkowego wyposażenia. Piękno tkwi w prostocie. Wspaniały samochód o fenomenalnych właściwościach jezdnych, wyjątkowej trwałości i pięknej linii, która cieszyła oko za każdym razem, gdy...
~uzytkownik911
W201 2.0 E 118KM 87kW
auto ładnie się prezentuje ma wytrzymałą karoserię odporną na rdze części nie drogie czego chcieć więcej nie zamieniłbym go na żaden inny samochód nie ma dużo bajerów ale kiedy trzeba to wsiadam i jade i dojeżdżam do celu miałem nowsze auta ale to była porażka zawodziły mnie i to często mercedesa mam 10lat kupiłem go w niemczech z przebiegiem 88tys km i uwaga ma teraz 225tys km i jest jeszcze na oryginalnym zawieszeniu!!! i to jest potęga...
3,6
~eRni
W201 2.0 E 118KM 87kW
Dość dobre auto, którego lata świetności już minęły. Zastosowana technika i wzornictwo przypominają jednak o jego zaawansowaniu, w momencie powstania. Wciąż daje to możliwość osiągnięcia kompromisu w codziennym użytkowaniu. Nie wymaga oddzielenia grubą kreską samochodu klasycznego od funkcjonalnego. Przy odrobinie wiedzy i odpowiednim użytkowaniu, sprawia więcej frajdy, niż wiele nowszych pojazdów.
3,1
~Michał
W201 2.0 E 118KM 87kW
Merca kupiłem gdy miał na liczniku 173tyś km. Ile miał na prawde tylko szamani mogą wiedzieć. Przejeździłem nim 6 długich lat. Auto niestety wiekowe co można było poczuc w drobnych usterkach które doprawiały mnie do pasji. Kiedy siadła jedna rzecz było pewne że za 2 dni zacznie sie sypać co innego. Biorąc pod uwagę czas w jakim nabyłem to auto było to najlepsze posuniecie. Auto może już dla fanatyka nie na auto na codzień.
3,5
~nicu
W201 2.0 E 118KM 87kW
Ogólnie auto jest super tylko nie w przypadku kiedy kupujemy zasilane mechanicznym wtryskiem - auto jest super dopóki się nic nie stanie z elektronika/mechanika wtrysku - fachowców brak, części drogie jak złoto, zamienników brak a i nieraz wymiana nie pomaga, wymieniasz pol auta po kolei a tu poprawy nie ma.
Dziennik kosztów dla Mercedes 190 2.0 E 118KM 87kW
10,4
~Bartek
W201 2.0 E 118KM 87kW
Auto idealne dla ludzi którym rok produkcji samochodu nie robi znaczenia. Auto z 1989 roku można stawiać spokojnie na równi z nowymi samochodami pod względem komfortu jazdy i wyciszenia. A co do niezawodności to żadne auto nowe z salonu nie równa się temu pojazdowi. Auto baaaaardzo niedocenione.
~Tomek z Lublina
W201 2.0 E 118KM 87kW
Straciłem ochotę na zakup dużo nowszych roczników innych producentów. Takich aut już nie produkują, warto poszukać egzemplarza dla siebie. Każdy Mercedes z tamtych lat to niemalże unikat jeżeli chodzi o kompletację wyposażenia - ciężko znaleźć dwa podobne egzemplarze- a więć jeździsz czymś wyjatkowym!
~artur
W201 2.0 E 118KM 87kW
nie no musze cos napisac moze gdybym mial piekna beczke bylbym odrobine szczesliwszy!!!50000 i gdyby nie to ze jezdze po polskich drogach wyminialbym tylko plyny a tak troszke zrobilem.no i to co wie kazdy bez gwiazdy nie ma jazdy
~Shejk
W201 2.0 E 118KM 87kW
normalne - dobre auto! bagażnik spoko, jedynie miejsca dla pasażerów mogloby być więcej ale i tak jest ok! :) polecam tym, którzy potrzebują bezpieczny, niezawodny środek lokomocji. w wersji 2.0 to nie jest ścigacz ale kiedy trzeba to.. JEDZIEEEE..... (już sprzedałem - mialem 2 lata - w sumie autko ok i godne polecenia... sam kuilem druga 190-tke :-) tylko w dieslu i mlodsza)